Cristiano Ronaldo’dan çocuklarının annesine 50 bin Euro’luk hediye

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, çocuklarının annesine Georgina Rodriguez'e görülmemiş benzersiz bir doğum günü hediyesi hazırladı. Rodriguez yaşadığı şaşkınlık sonrası duygusal anlar yaşadı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Dünyanın en iyi yıldız futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo, eşi Georgina Rodriguez’e aldığı pahalı hediyeyle gündeme geldi. Ünlü futbolcu, dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa'da çocuklarının annesinin fotoğrafını sergiletti.

Dört çocuğuyla birlikte yoğun futbol takvimine ara veren Ronaldo, yayımladığı video görüntülerinin açıklama kısmına Portekizce "Tebrik ederim aşkım" yazdı.

Cristiano Ronaldo’dan eşine hediye

Cristiano Ronaldo’dan eşine hediye

Edinilen bilgiye göre, kulenin cephesine 3 dakikalık bir mesaj yerleştirmenin maliyetinin en az 50 bin euro (yaklaşık 759 bin TL) olarak belirlendiği ifade ediliyor.

İngiliz şarkıcı Ed Sheeran 7 yıldır telefon kullanmıyor!

İLİŞKİLİ HABER

İngiliz şarkıcı Ed Sheeran 7 yıldır telefon kullanmıyor!
Güldür Güldür'ün Bilal'i Onur Buldu'dan müjdeli haber!

İLİŞKİLİ HABER

Güldür Güldür'ün Bilal'i Onur Buldu'dan müjdeli haber!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0