Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli'den 3 Milyon TL'lik anlaşma

Bir döneme damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan'ı canlandıran ünlü oyuncu Meryem Üzerli, Rusya'da 3 milyon TL'lik bir reklam anlaşmasına imza attı.

Almanya'da doğup büyüyen oyuncu Meryem Üzerli Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı 'Hürrem Sultan' karakteriyle Türkiye'de olduğu kadar yurt dışında da geniş bir tanınırlık elde etti. Güzel oyuncu Uzerli, yurt dışında ilk reklam anlaşmasına imza attı.

Rusya'nın başkenti Moskova'da yaptığı röportaj ile popülerlik kazanan Uzerli, Rusya'da Sophie Bogarne isimli ünlü bir menajer ile çalışmaya başladı. Bir kozmetik markasının da yüzü olan Uzerli, reklam anlaşmasından tam 3 milyon TL kazandı.

Lansman tanıtımı için Rusya'ya giden Uzerli'nin ayrıca bir sinema filmi için de anlaşma sağladığı öğrenildi.

 

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

bülent erdem 2 yıl önce

parasız kalınca türkiyeye gelir