Müge Anlı at yarışıyla ilgili sözlerine gelen tepkilere yanıt verdi!

Toplumsal olaylar ve sosyal sorumluluk projeleriyle her zaman takdir toplayan Müge Anlı, dün yayında kurduğu bir cümle yüzünden sosyal medyanın tepkisini çekmişti.

Geçtiğimiz gün Atv canlı yayınına çıkan göz doktoru ve babasının yüzleşmesi dikkat çekmişti. 91 yaşındaki emekli ağır ceza hakimi babası, miras paylaşımı ve servetleri yüzünden sıkça tartışmaların yaşandığı ve 12 yıldır kız kardeşiyle hüsumet yaşayan Selimoğlu'na "Kumar oynadığı için vasi olmasını istemedik' dedi.

Yaşananların ardından Müge Anlı, at yarışı hakkında kurduğu cümleler nedeni ile sosyal medyada tepki çekmişti.

Müge Anlı

Müge Anlı

Bugün Atv canlı yayınında, sosyal medyadan gelen 'Müge Anlı özür dile' çıkışlarına yanıt veren başarılı televizyoncu, "At yarışı ile ilgili Müge Anlı özür dilesin diye bir şey açmışlar. Çok teşekkür ederim aslında cevap vermeme bile gerek yok bu işten mağdur olan hanımlar, beyler, anneler, babalar yastalar ve zaten yazıyorlar. Yeri gelmişken onu da söyleyeyim. Ben çoluğunun çocuğunun rızkını kumara yatıranlardan özür dilemem, dilemeyeceğim. Anlatabiliyor muyum? Öyle bir hayat yok! Evli değilim, çocuğum yok, o zaman annene babana yardım edeceksin, onların kalkınması çin yardımcı olacaksın. Eğer bundan vazgeçemiyorsan da bu da bir bağımlılık, bunun için tedavi olacaksın." 

"ALIN SİZE CEVAP"

"İnsanlar bunlar için yeri geliyor sadece parasından pulundan değil, canından da oluyorlar. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovalar, biz onuncu köyde daha rahat olacağız. Ben at beslemekten falan bahsetmiyorum, keşke bir atım olsaydı. At insana en yakın hayvandır diyorlar, o başka bir şey ama kumar başka bir şey. Kusura bakılmasın, iyi bir de kumar oynayanlardan özür dileyeceğiz. Oldu gözlerim doldu, alın size cevap!"

Bergen'in galasındaki kıyafeti beğenilmeyen Farah Zeynep Abdullah ateş püskürdü!

İLİŞKİLİ HABER

Bergen'in galasındaki kıyafeti beğenilmeyen Farah Zeynep Abdullah ateş püskürdü!
Müge Anlı'yı masadan atmışlardı! Sinan Akçıl ortak oldu

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı'yı masadan atmışlardı! Sinan Akçıl ortak oldu

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0