Dünyanın en gözde çiftlerinden biri olan David Beckham ve Victoria Beckham Ukrayna mültecileri için hareket geçti. UNICEF üzerinden bağış yapan çift, hayranlarına da harekete geçmeleri için çağrıda bulundu.

Rusya'nın Ukrayna saldırısı sonrası mülteci olarak diğer ülkelere giden vatandaşlar için ünlü isimler bağış çağrısında bulundu.

david beckham

Dünyanın zenginleri arasında yer alan ve 450 milyon dolarlık servete sahip olan Victoria ve David Beckham çifti de harekete geçti.

david beckham

Çift, UNICEF üzerinden Ukraynalı mülteciler için bağış yaptı. Beckham sosyal medya hesabından "Anneler çocuklarıyla birlikte kaçmak zorunda kaldı. Aileler parçalandı. Bir gecede mülteci olmak için yataklarından alınan çocuklar... Ukrayna’daki çatışma ikinci haftasına girerken, ailelerin ihtiyaçları artıyor ve 7,5 milyon çocuk artık risk altında. Lütfen UNICEF’i sahadaki hayati çalışmasında desteklemek için bana katılın ve elinizden geleni yapın" notunu yazdı. 

İLİŞKİLİ HABER

Diz kapağı kırılan Ebru Yaşar ikinci kez ameliyat oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Bergüzar Korel'den küçük oğlu Han'ın doğum gününde duygusal paylaşım

BİR YORUM YAPIN 1

Harun 5 ay önce

Güzel ama afirka ülkeleri ve müslüman ülkeler için bunun onda birini yapmışlar mı? Neyini alkışlıyorsunuz o zaman. Bırakın da kendi kendilerini alkışlasınlar. Hayatları yalan hayatları riya olmuş biz neyi konuşuyoruz.