Dünyaca ünlü oyuncu Cameron Diaz, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir podcast yayınında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Evlenip anne olduktan sonra mesleğini bir kenara bırakan Diaz, "Artık yüzümü bile yıkamıyorum" ifadelerini kullandı.

"Tatil", "Charlie'nin Melekleri", "Maske" ve "Burada Olan Burada Kalır" gibi dünyaca ünlü yapımlarla Hollywood'un sevilen oyuncularından biri haline gelen Cameron Diaz, hayatını baştan aşağı değiştirme kararı aldı. 

Cameron Diaz

2015 yılında müzisyen Benji Madden ile dünya evine giren ünlü oyuncu geçtiğimiz gün Rule Breakers adlı bir podcast yayınına online konuk oldu. Eskisi kadar kozmetik malzemeleri kullanmadığını söyleyen Diaz, "Oyunculuktan uzaklaştıktan sonra üzerinde düşündüğüm en son şey dış görünüşüm" ifadelerini kullandı.

Cameron Diaz ve eşi

"8 YILDIR VAHŞİ GİBİYİM"

Son olarak 2014 tarihli "Annie" isimli bir yapımla hayranlarının karşısına çıkan Diaz, evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra tüm dikkatini ailesini verdiğini söyledi. Bir zamanlar Hollywood'daki herkesin ana hedefi olan "güzel görünme" tuzağına düştüğünü ifade eden ünlü yıldız, "Kesinlikle ve tam olarak, bütün kadınların Maruz kaldığı toplumsal nesneleştirme ve sömürünün kurbanıyım. Güzellik kriterlerini dikkate almamak ve kendine bakmamak mümkün değil. Bence bu en önemli ayrıntılardan biri. Son sekiz yıldır ise bir "vahşi" gibiyim." şeklinde konuştu.

Cameron Diaz

BİR YORUM YAPIN 1

Serdar 4 ay önce

Yoo asıl şimdi normalleşmişsin , eski halin vahşi gibiymiş. İmaj uğruna türlü ameliyatlar, güzellik kimyasalları sonu vahşi kapitalizmin oyuncağı bir kadın.