Demet Şener’in oğlu annesini geçti!

Eski manken oyuncu Demet Şener, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla oğlu Ömer Kutluay’ın doğum gününü kutladı. Oğlunun Demet Şener’in boyunu geçmiş olması takipçilerini şaşkına uğrattı.

Ünlü manken Demet Şener, 2005 yılında milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile uzun süren evliliğinden çocukları İrem ve Ömer Kutluay dünyaya gelmişti. Şimdilerde erkek arkadaşı olan iş adamı Tolga Arman ile birlikteliğine dair görüntüler paylaşırken, oğlunun doğum gününü de paylaşmayı ihmal etmedi. 

demet şener ve çocukları

demet şener ve çocukları

“NE ARA BU KADAR BÜYÜDÜN”

Oğlunun doğum gününü İnstagram’da paylaştığı gönderisiyle kutlayan Şener; "Canım Ömerim iyi ki doğdun. Ne ara bu kadar büyüdün. Senin annen olmaktan gurur duyuyorum kalbi güzel kendi güzel oğlum. Hep çok mutlu ol, seni dünyadaki her şeyden çok seviyorum" notuyla paylaştı.

demet şener ve oğlu ömer

demet şener ve oğlu ömer

Paylaşımında Şener’in yanında olan 13 yaşındaki oğlu Ömer Kutluay’ın, annesinin boyunu geçmesi ve babasına benzer yakışıklılıkta olması konusunda takipçilerinden “Babasına çekmiş” yorumlarını getirdi.

Dila Tarkan'ın gelinliği sosyal medyayı ikiye böldü! Ebru Şancı'dan bomba yorum

İLİŞKİLİ HABER

Dila Tarkan'ın gelinliği sosyal medyayı ikiye böldü! Ebru Şancı'dan bomba yorum
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0