Ece Binay ihaneti affetmedi! Mahsun Kırmızıgül'den tek celsede boşandı

52 yaşındaki Mahsun Kırmızıgül'ün geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan videosundaki yasak aşkı skandalı üzerine eşi Ece Binay, boşanma davası açmıştı. Bunun için Amerika'dan Türkiye'ye gelen Binay, Kırmızıgül ile olan evliliğini noktaladı.

Ece Binay, sosyal medyada dolaşan fotoğraflar ve video sonrası kızının babası Mahsun Kırmızıgül'ü evden kovduğu iddia edilmişti.

mahsun kırmızıgül ve eşi ece binay

mahsun kırmızıgül ve eşi ece binay

Kırmızıgül'ün, genç bir kızla çekilmiş samimi videoların sayısı artınca Binay, soluğu mahkemede aldı. Kızının eğitimi için Amerika'ya giden Binay, olayları sosyal medyadan öğrendiği iddia edildi.

mahsun kırmızıgül ve ailesi

mahsun kırmızıgül ve ailesi

Sosyal medya hesabından Kırmızıgül, soy adını silen Binay, konuyla ilgili açıklama yapmadı. Boşanma davası başlatan Binay, Beykoz Adliyesi'ne gelerek Kırmızıgül'den tek celsede boşandı. Çocuğun velayeti anne Binay'da kaldı. Ece Binay, kızıyla beraber Amerika'ya yerleşti. 

mahsun kırmızıgül ve ece binay

mahsun kırmızıgül ve ece binay

ECE BİNAYDAN İLK AÇIKLAMA!

"İddia edilen; evliliğimizin iki yıldır zaten bitmiş olduğu, iki senedir birlikte yaşamadığımız, ayrı yaşadığımız, benim iki yıldır daimi olarak Amerika'da yaşadığım, evliliğimi bırakıp Amerika'da yaşamayı tercih ettiğim söylemleri kesinlikle doğru değildir. Evliliğimizin başından beri ailece Amerika'ya gidip geldiğimiz çevremiz tarafından bilinmektedir. Sadece son bir yıldır uzun süreli olarak Amerika'da oluşum; sahip olduğumuz Green Card'la ilgili olarak orada süre doldurma gerekliliğindendir. Bu süreçte kızımıza ana sınıfı eğitimini de Amerika'da aldırmak ortak kararımızdır. Yine bu son bir yıl içerisinde kızımla birlikte Türkiye'den uzak kaldığım süreler en fazla iki ya da uç ayı geçmemiştir ve bu bir yılı sürekli olarak Türkiye-Amerika arası gidiş gelişlerle ailece bir arada geçirmişizdir. Boşanmaya kadar da evlilik birliğimiz normal şekilde devam etmiştir. Amerika'da bulunma konusuyla ilgili olarak hiçbir zaman bir fikir ayrılığımız olmamıştır."

 

Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Yakamoz S-245'in resmi fragmanı yayınlandı!

İLİŞKİLİ HABER

Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Yakamoz S-245'in resmi fragmanı yayınlandı!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 7

Zaza 1 yıl önce

PKK zihniyet i nede olsa ...Mağara kültüründen tanırız Abdullah Bazencir(Mahsum Kırmızıgül) Zillet içinde geberip gideceksiniz

Toplam 4 beğeni

Osman 1 yıl önce

Bu terör seviciyi haber yapmayın

Toplam 4 beğeni

derko 1 yıl önce

hain hain

Toplam 3 beğeni

mehdi 1 yıl önce

Bu nasıl aile hayatı biri bilmem nerede öteki bilmem taaa nerede böyle şey olmaz insan ve aile tabiatına aykırı.sonra sapmalar şaşırmalar olur tabi nolacak ki .ayrı ayrı yaşamadan ne beklenir

Toplam 12 beğeni

Son Kral 1 yıl önce

Ulan adamların sırf parası için evlenirseniz olacağı bu. Biraz gözünüzü açın da başka kıstaslara bakın. Ahlak, dürüstlük, geçmiş yaşantılar vb. Parası olan her adamla evlenmeyin. Herşey para değil. Bu dünyada paradan önemli şeyler de var onları arayıp bulmak lazım. Türkiye'de maalesef ünlüler dünyasında berbat bir evlilik ilişkisi var.Bu camiada evlilikler çok kısa sürüyor. Bu tayfaya bir göz attığınızda %90 ikinci, üçüncü evliliğini yapmış durumda. 7.Evliğini yapan bile var. Bu duruma nasıl gelindi. Bu duruma bakmak, araştırmak lazım.

Toplam 9 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun