Güldür Güldür'e Fahrettin Koca skeci damga vurdu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, fenomen program Güldür Güldür'ün son bölümünde kendisinin konu edildiği skeçten bir kesiti sosyal medya hesabından paylaşarak "Kabuğumuza çekildiğimiz günlerden güldür güldür akan günlere!" ifadelerini kullandı.

Show TV ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür'ün 300'üncü bölümünde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın canlandırıldığı skeç gündem oldu.

Güldür Güldür

Güldür Güldür

Koronavirüs salgını için alınan tedbirlere kurgusal bir zombi salgınıyla gönderme yapılan skeçte Bakan Koca'ya yer verilmesi izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı. Bakan Koca'yı canlandıran Onur Atilla'nın benzerliği de sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. 

Onur Atilla

Onur Atilla

Sosyal medyada gündem olan skece sessiz kalmayan Sağlık Bakanı, kişisel hesabından paylaşımda bulunarak "Kabuğumuza çekildiğimiz günlerden güldür güldür akan günlere! Güldür Güldür Show ekibine teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter paylaşımı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter paylaşımı

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0