İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna yıllar sonra iftar yemeğinde buluştular

İbrahim Tatlıses ile eski eşi Derya Tuna iftar sofrasında bir araya geldiler. İki isime oğulları İdo Tatlıses, gelinleri Yasemin Şefkatli ve dünürleri de eşlik etti.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses Ramazan ayını ailesi ile geçirmeyi tercih etti. Geçtiğimiz sene evlendirdiği oğlu İdo Tatlıses ve gelini Yasemin Şefkatli ile bir araya gelen Tatlıses, iftar sofrasında eski eşi Derya Tuna ve dünürleri ile de bir araya geldi.

ibrahim tatlıses derya tuna

ibrahim tatlıses derya tuna

TV100'de yer alan habere göre; Derya Tuna, TV100 Magazin Hattı'na verdiği röportajda eski eşi İbrahim Tatlıses için, "İyi dostum" ifadesini kullanmıştı.

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0