Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iftar sofrasını sanat camiasıyla paylaştı. Davetliler arasında bulunan usta oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu da vardı.

2017-2021 yılları arasında TRT1 ekranlarında yayınlanan ve çok ses getiren 'Payitaht Abdulhamid' dizisinde Tahsin Paşa karakterine hayat veren oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, şimdiler TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinde Derviş Baba rolünü canlandırıyor. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra kitaplarıyla gönüllerde taht kuran Yenişehirlioğlu, 'Hünkarım, 'Antikacı', 'Kanaviçe', 'Aşk Cephesi', 'Son Hasat' gibi birçok başarılı eserlerini okuyucuyla buluşturdu.

Bahadır Yenişehirlioğlu

İLİŞKİLİ HABERCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan sanat camiasıyla buluştu!

"HÜNKARIM"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın sanat camiasına verdiği iftar davetine icabet edenler arasında olan usta sanatçı Yenişehirlioğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım görenlere tebessüm ettirdi.

Oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu

Usta oyuncu ve yazar Yenişehirlioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çekildiği fotoğrafı "Hünkarım" notuyla paylaştı. Sanatçının paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

İLİŞKİLİ HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan sanat camiasıyla buluştu!

İLİŞKİLİ HABER

Sümeyye Erdoğan ve eşi Selçuk Bayraktar iftarı döner ayranla yaptı!

BİR YORUM YAPIN 0