Prens Charles oğlu Prens Harry'i istemiyor! 'Medya sirkine çevirecek'

İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılma kararıyla tüm dünyada büyük yankı uyandıran Prens Harry, geçtiğimiz Perşembe babası Prens Charles ile 15 dakikalık gizli bir görüşme gerçekleştirdi. Söz konusu görüşmenin ardından Prens Charles'ın Prens Harry ile eşi Meghan'ın kraliçenin platin jübilesine katılmasını istemediği iddia edildi.

İki yıl önce İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılarak Amerika'ya taşınan Prens Harry ve eşi Meghan Markle, her hareketleriyle gündem olmaya devam ediyor. Olaylı çiftten Prens Harry, iki yılın sonunda ilk kez Kraliçe II. Elizabeth ve babası Prens Charles ile bir görüşme gerçekleştirdi. 

Prens Harry ve eşi Meghan Markle

Prens Harry ve eşi Meghan Markle

Baba oğulun buluşması gizli tutulurken, Prens Charles'ın haziran ayında yapılacak olan İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in "platin jübilesi" kutlamalarında ünlü çifti istemediği ileri sürüldü. iddialara göre; Prens Charles, oğlu ve gelinin platin jübile için iki çocuklarıyla İngiltere'ye gelmelerinin Kraliçe II. Elizabeth'in kutlamalarına gölge düşüreceğini düşünüyor. Öte yandan Prens Charles oğlunun katılımının kutlamaların "medya sirkine" dönüştüreceğini düşünüyor ve diğer kraliyet ailesi üyeleri de Charles'ı bu konuda destekliyor. 

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve torunu Prens Harry

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve torunu Prens Harry

Kraliyet'e yakın bir kaynak konu hakkında "Charles, platin jübilenin sadece kraliçeye odaklanmasını istiyor. Bu kraliçenin şovu. Kutlamalar, Meghan'ın modası, çocukları ve Harry'den ziyade kraliçeyle ve 70 yıllık hizmetiyle ilgili olmalı. Dolayısıyla kraliyet ailesi bunun Harry ve Meghan şovu olmasını istemiyor" şeklinde konuştu.

Kraliçe II. Elizabeth ve torunu

Kraliçe II. Elizabeth ve torunu

PRENS HARRY'DEN BABASI PRENS CHARLES'A ZEYTİN DALI!

Prens Harry 2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılarak eşi Meghan Markle ile birlikte Amerika'da yaşamaya karar vermişti. Tüm unvanlarını geride bırakan Prens, iki yılın ardından ilk kez babası Prens Charles ile görüştü. 

Prens Charles ve Prens Harry arasında perşembe sabahı Windsor Kalesi'nde gerçekleşen gizli görüşme yalnızca 15 dakika sürdü. Baba ve oğul arasındaki gizli görüşmenin Kraliçe II. Elizabeth'in ısrarlarıyla yapıldığı iddia edildi.

Kraliyetten ayrıldığından bu yana Prens Harry'nin babasıyla ilişkisinin mesafeli ve gergin olduğu biliniyordu. Daily Mail gazetesine konuşan Kraliyet'e yakın bir kaynak; Prens Charles'ın yaşananlardan ötürü "kalbinin kırıldığını" ve Galler Prensi'nin oğlu için "kapıyı yine de açık tutup konuşmaya devam etmek istediğini" ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Resul Aydemir arasındaki diyalog güldürdü: Raptiye rap rap

İLİŞKİLİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Resul Aydemir arasındaki diyalog güldürdü: Raptiye rap rap

BİR YORUM YAPIN 0