Yıldız Tilbe hakkında konuşturmama kararı aldırdı!

Sosyal medya hesabından köpeklerle ilgili yaptığı paylaşımla hakaret içerikli söylemlere maruz kalan sanatçı Yıldız Tilbe, hakkında konuşturmama kararı aldırdı. İşte tüm detaylar...

Sanatçı Yıldız Tilbe, 12 Mart'ta sosyal medya hesabından sokak köpekleriyle ilgili yaptığı paylaşımlarında, "Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin, hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya" ifadelerini kullanmıştı. Ardından bazı hayvan severler ile hayvan haklarını koruyan kurumlar, Yıldız Tilbe hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmuştu. Ünlü sanatçı da kendisine hakaret edildiğini iddia ederek aralarında ünlülerin de bulunduğu 26 kişi 11 kurum hakkında şikayette bulunmuştu.

Yıldız Tilbe hakkında konuşturmama kararı aldırdı

Yıldız Tilbe hakkında konuşturmama kararı aldırdı

Kedisinin tüylerini boyayan Yıldız Tilbe sosyal medyayı ayağa kaldırdı!İLİŞKİLİ HABERKedisinin tüylerini boyayan Yıldız Tilbe sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

KORUMA TALEBİNDE BULUNDU

Yıldız Tilbe, kendisi üzerinden gündem oluşturduklarını, konuyu köpürttüklerini ve kendisine "Cahil kadın, hayvan düşmanı, akıl sağlığı bozuk, sen geber" şeklinde söylemlerde bulunduklarını iddia ederek sunucular Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto hakkında korunma talebinde bulundu.

Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe

KARAR UYULMAYSA 10 GÜNE KADAR HAPİS UYGULANACAK

Tilbe'nin koruma talebini değerlendiren mahkeme, davalılar Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'nun 1 ay süreyle Yıldız Tilbe'ye yönelik şiddet tehdit, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamalarına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemelerine hükmetti.

Mahkeme ayrıca, 3 sunucunun karara uymaması halinde 3 günden 10 güne kadar 'zorlama hapis' uygulanmasına karar verdi.

EDHO'nun yıldızı Oktay Kaynarca'dan şaşırtan açıklama: Ağır bir yük

İLİŞKİLİ HABER

EDHO'nun yıldızı Oktay Kaynarca'dan şaşırtan açıklama: Ağır bir yük
Alişan'dan Demet Akalın'a doğum günü mesajı!

İLİŞKİLİ HABER

Alişan'dan Demet Akalın'a doğum günü mesajı!
Hadise'nin 23 Nisan fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi! "Nereden Nereye"

İLİŞKİLİ HABER

Hadise'nin 23 Nisan fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi! "Nereden Nereye"

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 7

Cengiz 7 ay önce

Yayınlamak ta , yazmak gibi cesaret ister .

zafer gülten 7 ay önce

yahu uğraşmaya değmez bununla,baksanıza uyuşturucudan ne hale gelmiş,mahyaj yapmasa 80 lik nineler gibi gösteriyor. ve sanırım yakında akciğer kanserinden neyin gider bu.uyuşturucu kullananların sonu hep öyle oluyor.böbrek,akciğer,karaciğer gitmiştir bunun.

sivribiber 7 ay önce

Vallahi de billahi de doğru söylemiş kadın

Osmanli 7 ay önce

Yildiz dogru söylemis

Osmanli 7 ay önce

Yildiz tilbe dogru söylemis hayvanlarin sucu yok aslinda hayvanlari koruyan dernekleri zehirlenmesi gerekiyor cünkü Bagislari toplayip zenginlik icinde yasiyorlar hayvanlara hic bir sey yapilmiyor.

Yorumların Tümünü Okuyun