Trafiğin tıkanmasına neden olan Kenan İmirzalıoğlu özür diledi!

Kenan İmirzalıoğlu Etiler'de bir mekan çıkışında, basın mensuplarının röportaj yapmasını engellemek için aracı yolun ortasına bırakan şoförü nedeniyle zor anlar yaşadı. Duran trafik nedeniyle mağdur olan vatandaşlar, "Sizin için mi bu rezalet?" sözleriyle tepki gösterdiler.

Mutlu bir evlilik hayatı sürdüren ve ikinci kızlarını kucaklarına almak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, ilk çocuklarına Lalin adını vermişti. Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncuların bir kızları daha olacağı ortaya çıkmıştı.

kenan imirzalıoğlu

kenan imirzalıoğlu

"SİZİN İÇİN Mİ BU REZALET"

Son olarak 'Alef' dizisiyle seyirci karşısına çıkan ve şimdilerde 'Kim Milyoner Olmak İster' adlı bilgi yarışmasındaki sunuculuğuyla akıllara gelen Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz gün Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Hayli keyifli olduğu görülen yakışıklı oyuncu, çıkış kapısında şoförüne sinirlendi. İmirzalıoğlu’nun çıkış yapmasını bekleyen şoförü, aracı yolun ortasına bırakıp, trafiğin durmasına neden oldu.

"GEREKEN UYARIYI YAPACAĞIM"

47 yaşındaki oyuncunun araca bindiğini gören vatandaşlar, İmirzalıoğlu’nun yanına gelerek, "Sizin için mi bu rezalet? Trafiğin haline bakın. Müsaade edin, yol kapanıyor." sözleri ile tepki gösterdiler.

Kenan İmirzalıoğlu, şoförünün davranışı için vatandaşlardan özür dileyip, yolu açtırdı. Ünlü oyuncu, olayı takip eden muhabirlere dönerek, şunları söyledi:

"Benimle alakası olmadığını gördünüz. Ben gereken uyarıyı yapacağım zaten yardımcıma."

Trafik sebebiyle oluşan rahatsızlığı dinleyen oyuncu, mağdur vatandaşlara özrünü bildirip, aracıyla uzaklaştı. İmirzalıoğlu'nun şoförü, basın mensuplarının röportaj talebini engellemek için böyle bir davranış sergilemeye çalışsa da bu isteğinde başarılı olamadı.

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'ı nikahına gitmedi! Bakın nereye gitmiş...

İLİŞKİLİ HABER

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'ı nikahına gitmedi! Bakın nereye gitmiş...
Emine Erdoğan ilk kez anlattı:  En çok bu yemekleri seviyorlar

İLİŞKİLİ HABER

Emine Erdoğan ilk kez anlattı: En çok bu yemekleri seviyorlar

BİR YORUM YAPIN 1

Sivaslı 6 ay önce

Bâla dan adammı çıkar.

Toplam 1 beğeni