Bergüzar Korel, yeni doğan kızına yapılan yorum çileden çıkardı

Bergüzar Korel, geçtiğimiz sene dünyaya gelen kızı Leyla'yla yürüyüş yaparken yaşadığı olaya isyan etti.

2009 yılında Halit Ergenç ile nikah masasına oturan Bergüzar Korel, 3 Kasım 2021'de kızı Leyla'yı dünyaya getirdi. Ailesiyle birlikte bir süredir Londra'da yaşayan Korel, geçtiğimiz günlerde iş için Türkiye'ye geldi. Leyla ile birlikte yürüyüşe çıkan ünlü oyuncu, yaşadığı olayı takipçileri ile paylaşarak haklarında yapılan yorumlara tepki gösterdi.

2,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından hikaye kısmından peş peşe videolar paylaşan Korel, çocukları ve ailesi hakkında yapılan yorumlardan bahsetti. Bazı kişilerin yorum yaparken sınırı aştıklarını söyleyen Korel yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı: "Uzun zamandır story çekmiyordum. Hem çok yoğun oluyor tahmin edersiniz ki, hem de zamanım olmuyor. Geldim Türkiye'deyim, çok az bir zaman sonra tekrar geri döndüm. Bir iş sebebiyle... Burada çocuğumla dışarı çıktığım zaman çok garip şeylerle karşılaşıyorum. Eminim benim gibi bir çok anne karşılaşıyor ve bunların normalleştiriliyor olması bana çok garip geliyor. Bu nezaketsizliğin, bu mesafesizliğin, bu cüretkarlığın, hep bir karışma halinin, kendinde söz söyleme hakkını bulma hali beni deli ediyor. Bu konu beni çok sinirlendirdiği için kelimelerimi çok dikkatli seçmeye çalışıyorum. O yüzden uzun ve saçma cümleler oluyor. Nitekim buna bir son veriyorum ve direkt konuya giriyorum..."

"LEYLA'NIN KAFASI AYNI VAKUMLA ÇEKİLMİŞ GİBİ"

"Biliyorsunuz hayatımızda belirli nezaket kurallarının olması gerekiyor hepimizin huzurlu bir şekilde yaşaması için... Bunların da bize çocukken öğretildiğini var sayarak giriyorum konuya. Artık gerçekten bir rahat bırakın şu anneleri, kadınları... Çocuklarımız üzerinden haddiniz olmayan soruları lütfen sormayın. Artık 'emiyor mu', 'üşüyor mu' onları geçtim... Doğum şeklimizi sormanızı falan geçtim... Geçen gün şöyle bir şeyle karşılaştım: Tanıdığım bir çift, karşılaştığımızda belirli bir mesafede tutmaya çalıştığım sohbetimiz olan bir çift... Leyla portbebesinde yatıyordu, yürüyordum. Bu çiftle karşılaştım. Leyla'ya baktılar 'Aaa ne kadar değişik bir kafası var, dar uzun' dedi. 'Anlayamadım' dedim. 'Ay kafası aynı vakumla çekilmiş gibi, değişik' dedi.

 

 

BİR YORUM YAPIN 0