2019 yılının Ocak ayında anneleri Aylin Erçel'i kanser nedeniyle kaybeden Hande Erçel ve Gamze Erçel bu sene de Anneler Günü'nü buruk geçirdi. Her durumda annelerini anan güzel kardeşler, son olarak yaptıkları paylaşımlarla da duygulandırdı.

Son olarak 'Sen Çal Kapımı' dizisiyle ekranlarda olan güzel oyuncu Hande Erçel, 2019 yılında kaybettiği annesi Aylin Erçel'in acısını her an yaşamaya devam ediyor. Anneler Günü'nde annesinin mezarına, ablası Gamze Erçel Yıldırım ve annesinin adını koyduğu kızı Aylin Mavi ile ziyarete giden Hande Erçel, duygusal anlar yaşadı.

İlk olarak Gamze Erçel Yıldırım, mezar başından bir paylaşımda bulundu. Kızı Aylin Mavi ile, merhum annesine çiçek götüren Gamze Erçel'in yanlarında Hande Erçel de vardı. Fakat Erçel oradan bir paylaşımda bulunmadı. Gamze Erçel'in paylaşımı takipçilerini oldukça duygulandırdı. Annelerini 'Kelebek' olarak adlandıran ve seven iki güzel kız kardeşten Gamze Erçel'in yaptığı paylaşımda, Aylin Erçel'in mezar taşında "Hep Bizimlesin Kelebeğim" yazması dikkat çekti.

gamze erçel annesi

Yeğeni Aylin Mavi ile yaptığı paylaşımlardan, ablası ile birlikte mezarlıkta olduğu anlaşılan Hande Erçel, annesinin bir karesini paylaşarak şu açıklamayı düştü:

"Ve en özeli, 

Her günümden yanıma kalan,

Evrenin en güzel çiçeği,

Gönlünü sevdiğim annem..."

hande erçel annesi

TEK TESELLİLERİ MAVİ OLDU

Erçel kardeşlerin yaptıkları paylaşımlar takipçileri tarafından üzüntüyle karşılandı. İki kardeşin yaşadığı burukluğun tek tesellisi Gamze Erçel Yıldırım'ın, annesinin adını verdiği kızı Aylin Mavi'nin varlığı oldu.

aylin mavi erçel

İLİŞKİLİ HABER

Gülben Ergen'den sevindirici haber! Taburcu oldu

İLİŞKİLİ HABER

Zeynep Gamze Özçelik ve ekibinden anlamlı 'Anneler Günü' mesajı!

İLİŞKİLİ HABER

Ahmet Çakar canlı yayında herkesi şoke etti!

BİR YORUM YAPIN 1

asa 1 ay önce

orada instagram vs sormuyorlar...yaptiklarini onune koyuyorlar......herkes imani kadar rahmet gorecek..