Demet Akalın'ın Aleyna Tilki'yi hedef aldığı paylaşımında "Tek rakibin Mustafa Topaloğlu ‘Uzay starlığı’..." ifadelerine yer vermesi Mustafa Topaloğlu'nu çileden çıkardı. Akalın'a ateş püsküren Topaloğlu, "Bir insan bu kadar mı saygısız ve şuursuz olur ya, sen beni ağzına alacak kadar gerçek sanatçı mısın?" dedi.

Süper Lig'in 35. haftasında lider Trabzonspor evinde Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak bitime 3 maç kala şampiyon olmuş ve 38 yıllık hasrete coşkulu kutlamalarla son vermişti. Taraftarların Demet Akalın'ın "Kulüp" parçasıyla eğlenmesi Türkiye'de büyük yankı uyandırırken FİFA resmi Twitter hesabından bu görüntüleri tüm dünyayla paylaşmıştı.

FİFA Trabzonspor kutlama paylaşımı

Kutlamalarda şarkıları çalınan Demet Akalın ise "Adamlar beni dünya starı yapacak! Aleyna duymasın. Hayal kuruyor ama ben oturduğum yerden FIFA'dayım. Neymiş? Önemli olan don değil şarkıymış. Tek rakibin Mustafa Topaloğlu ‘Uzay starlığı’... Sakin ol şampiyon! FIFA’ya söyleriz seni de paylaşır​" ifadelerini kullanarak Aleyna Tilki'yi hedef aldı. 

Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları

"BİR İNSAN BU KADAR MI SAYGISIZ OLUR!"

Sosyal medya paylaşımında adı geçen Mustafa Topaloğlu ise Akalın'ın sözleri üzerine adeta çılgına döndü. "Bir insan bu kadar mı saygısız ve şuursuz olur ya, sen beni ağzına alacak kadar gerçek sanatçı mısın?" diye konuşan Mustafa Topaloğlu, Demet Akalın'ı yerden yere vurdu. "Nerede yaşadığını bilmeyen aptal." şeklinde sözlerine devam eden Topaloğlu "Evet ben 'Uzaylı'yım. Sen de benim içimdesin gerizekalı! Aklı sıra beni aşağılamaya çalışıyor, boş konuşuyor" dedi. 

DEMET AKALIN ERSAY ÜNER'E DE CEPHE ALMIŞTI!

Bir dönem Demet Akalın'la birlikte çalışan Ersay Üner, Aleyna Tilki ve Edis'i savunarak sosyal medya hesabından şöyle bir paylaşımda bulundu:

"Edis ve Aleyna… İkisi de 20'li yaşlarında ülkelerinde birçok başarıya imza atmışlar. İsteseler buradaki kariyerleriyle yetinip evler, arabalar alıp keyfine sürecek donanıma sahipler. Onlar ne yapıyor? Her şeylerini riske atıp kendilerine ve işlerine yatırım yapıyor. Hayalleri peşinde zaman ve emek harcıyorlar. Eleştiri tabi ki olacak ama üslup ve saygı önemli. Ben ikisine de saygı duyuyor ve şans diliyorum. Cesaretlerinden dolayı da kutluyorum."

Üner'in bu sözlerinin ardından öfkeden deliye dönen Demet Akalın, lüks bir otomobil fotoğrafı paylaşarak "Bazısının kapısına çektik ama sonunda düşman oldu. Nankörlük mü yok canım! Bir kere de bilme. Koca sözü dinleyeceksin. İnsan sarrafısın vallahi minik" şeklinde konuştu. 

Demet Akalın sosyal medya hesabından Ersay Ünere ateş püskürdü

BİR YORUM YAPIN 3

Tuganay 1 hafta önce

Trabzonspora da ancak Demet Akalın yakışırdı.onlarda yakışanı yaptılar!

Byrm 1 hafta önce

Bence doğruyu söylemiş

Orhan0708 1 hafta önce

Demet mi topaloplu mu? Tabiki açık ara topaloğlu...