Son dönemde çok konuşulan çiftler arasında yer alan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu eşi Burcu Kıratlı, ikinci kez boşandı. İki isim Adliye çıkışında yaptıkları ayrı ayrı açıklamalarda, zaten bir süreden bu yana evli gibi yaşamadıklarını itiraf etti.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Amsterdam'da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmış; ayrılığa Burcu Kıratlı'nın kıskançlık krizlerinin neden olduğu iddia edilmişti. Birbirlerinden uzak kalmaya 20 gün dayanabilen ünlü ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021'de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu.

sinan akçıl ve burcu kıratlı ikinci kez boşandı

İKİNCİ EVLİLİK DE BİTTİ

Ünlü şarkıcının çocuk isteğine Kıratlı'nın sıcak bakmaması nedeniyle çiftin boşanma kararı aldığı iddia edilmişti. Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, ikinci kez boşandı. Çiftin 15 ay süren ikinci evliliği bugün üç dakika süren duruşma ile sona erdi.

"BİRAZ FAZLA CESURUZ"

Adliye çıkışı görüntülenen Burcu Kıratlı, "Bir şey söylemeyeceğim. Şu an hissizim açıkçası. Pek de bir şey söylemeye gerek yok. İki boşanma, biraz fazla cesuruz" dedi.

burcu kıratlı ve sinan akçıl

İLİŞKİLİ HABER

100 yıl önce keşfedilen Tutankamon'un mezarı ilk kez sergilenecek

BİR YORUM YAPIN 3

ismet 1 ay önce

evlilik i evcilik zannetmiş bu eğitimsiz ler

hakk 1 ay önce

Rezalet. Bunların hayatı yalan, çıkar ve ihanet üzere kuruludur.

SarıÇizmeli Mehmet 1 ay önce

Hay ben sizin evliliğinize... Çocuk oyunu mu bu?