ATV ekranlarının fenomen dizisi Adı Sevgi'nin yıldız oyuncularından Sıla Korkmaz, 19 yaşındayken geçirdiği hastalık sürecini ilk kez sevenleriyle paylaştı. "Hayatımda ilk kez, demek ki her an ölebilirmişim diye düşündüğümü hatırlıyorum" diyen ünlü oyuncunun açıklamaları herkesi şaşırttı.

"Adı Sevgi" dizisinde oynadığı Esma karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncu Sıla Korkmaz, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda çarpıcı açıklamalara imza attı. Hem özel hayatı hem de mesleğe başlama hikayesini sevenleriyle paylaşan genç oyuncu, 19 yaşındayken geçirdiği bir operasyonla resmen başka biri olduğunu itiraf etti. 

Sıla Korkmaz

"HER AN ÖLEBİLİRMİŞİM DİYE DÜŞÜNDÜM"

"Hayatımda ilk kez, demek ki her an ölebilirmişim diye düşündüğümü hatırlıyorum" diyen ünlü oyuncu "İnsan, aksi ihtimalle karşılaşmadığı sürece kendini ve sevdiklerini ölümsüz sanıyor. Bunu bu kadar erken yaşta fark etmek, hayatımda bir şeyleri ciddi ciddi düşünmeme yardımcı oldu. Troit operasyonu geçirdim ve sonrasında sonucu bekledik. Çok şükür iyi huylu çıkmıştı. Artık daha çok hayal kuruyorum, ne istediğimi düşünüyorum ve bunun için uğraşıyorum. Hiçbir şeye üşenmiyorum, yapabileceğim her şeyi yapmaya gayret ediyorum" ifadelerini kullandı.

Sıla Korkmazdan hastalık itirafı

Yaşadığı sürecin kendisinde bıraktığı izlerden bahseden Korkmaz, sözlerinin devamında "O korku dolu an, beni şu anki halime getirdi diyebilirim. O günden beri istediğim şeyleri gerçekleştirmeye odaklı yaşıyorum. Ve kendime sık sık o kadar da fazla vaktim olmayabileceğini hatırlatıyorum. Şimdi değilse ne zaman!"

Sıla Korkmaz 19 yaşında geçirdiği operasyonu ilk kez açıkladı

İLİŞKİLİ HABER

Murat Boz'dan anlamlı hareket! Konser gelirinin tamamını bağışladı

İLİŞKİLİ HABER

Kraliçe'nin Bahçe Partisi'ne Kraliçe II. Elizabeth katılamayınca gelini hemen devreye girdi!

İLİŞKİLİ HABER

Seda Bakan'dan Hadise itirafı!

BİR YORUM YAPIN 3

EROL ÇETIN 1 ay önce

ALLAH yolunu bahtını açık etsin inşallah. iyi bir performans geçmiş olsun ALLAH şifa versin. Bütün hastalara.

isimsiz 1 ay önce

sana özel bir durum değil. herkes her an ölebilir. bir saniye sonrasının bile garantisi yok.

Toplam 1 beğeni

Ahmet 1 ay önce

Esas gayeyi yine anlamamışsın, Allah'a kul olmaktır esas gaye bu dünyada, ölüm ile yüce Allah'a arz edilecek ve hesaba çekileceğiz

Toplam 1 beğeni