Nilgün Kasapbaşoğlu'ndan şaşırtan itiraf: Ruh sağlığım bozuldu

Hülya Koçyiğit'in ‘Film Gibi Hayatlar' programına Nilgün Kasapbaşoğlu konuk oldu. Kasapbaşoğlu, hayatıyla ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Usta sanatçı Hülya Koçyiğit'in TRT'de yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programına Nilgün Kasapbaşoğlu, konuk oldu. Birçok projede yer alan ünlü oyuncu, iki senedir pandemi sebebiyle evde olduğunu söyledi. 

nilgün kasapbaşoğlu

nilgün kasapbaşoğlu

Kasapbaşoğlu, "Sanatçının emeklisi olmaz. Evde oturmaya alışık değiliz. Pandemide iki sene boyunca evde olunca ruh sağlığım bozuldu. Bir işe yaramaz gibi hissediyorsun" dedi.

"HERKESİN ELİNDE BİR TELEFON"

Teknolojiyi doğru kullanmak gerektiğine inandığını belirten sanatçı, sosyal medyayla ilgili düşüncelerini şöyle anlattı:

"Ben sanal dünyayı o kadar sevmiyorum, bir sürü ilişkilerin bittiğini görüyorsun. Tabii kullanıyoruz, yararlanıyoruz, bir şey soracağımız zaman açıyoruz ona soruyoruz. Bize yol gösteriyor ama o kadar. Resmimizi paylaşıyoruz işte o kadar. Bir yerde otururken görüyorum herkesin elinde bir telefon. Sohbet etmek bitti, komşuluk bitti. Bir sürü güzel şey de gitti bu sosyal medyayla beraber. Her çocuğun elinde bir oyun. İsim şehir oynayan çocuklarız biz, kapı önlerinde oynayan çocuklarız biz. Şimdi çok elektronik bir şeye doğru gidiyor. Ben pek sevmiyorum. nimetleri var ama ben sevmiyorum. 'Doğru kullanmak gerektiğine inananlardanım' diyeyim."

Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani ile romantik paylaşımı!

İLİŞKİLİ HABER

Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani ile romantik paylaşımı!

BİR YORUM YAPIN 0