Canan Karatay'ın 22 yaşındaki hali sosyal medyada viral oldu! 57 yıl öncede aynıymış

Ezber bozan açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Prof. Dr. Canan Karatay'ın gençlik fotoğrafları sosyal medyayı salladı. 79 yaşındaki Karatay'ın 57 yıl önceki halini görenler gözlerine inanamadı.

Geliştirdiği ''Karatay Diyeti'' ve kitapları ile tanınan İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, sağlıklı yaşam ve beslenme tavsiyeleriyle sık sık gündeme geliyor. Her fırsatta obezitenin zararları konusunda ciddi uyarılarda bulunan Karatay, bu defa gençlik fotoğraflarıyla gündem oldu. 

Canan Karatay

Canan Karatay

79 yaşındaki Karatay'ın 57 yıl önceki halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Fotoğrafın çekildiği yıllarda henüz 22 yaşında olduğunu söyleyen Karatay'ın fotoğrafına "Hiç değişmemiş, o zamanda aynıymış" ve "Yıllar geçse de bakışlar hiç değişmemiş" şeklinde yorumlar geldi. 

Canan Karatay gençlik hali

Canan Karatay gençlik hali

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Yeni gelin Hadise, eşi Mehmet Dinçerler'i ve evini geride bıraktı!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 6

Vatandas 9 ay önce

Herkez kendisine dogru soyleyenleri sever ama kimsede dinlemez onlari tvlere dahi cikartmazlar digru duruz diger yalancilar kadar

Atila 9 ay önce

Çokmu önemli

Sara 9 ay önce

Bir tanesin senden sonra bütün diyetisyen ve dr.lar ezberini bozdu,,,az sık ye. Den gunde 2 ya da tek ogun demeye başladı

Toplam 12 beğeni

Vatadaş 9 ay önce

Düzgün insanların çogu garibanlıktan geliyor.

Toplam 22 beğeni

Mert 9 ay önce

Kalbi temizse gelir

Toplam 0 Beğeni

konuk 9 ay önce

Canan hocayı seviyoruz.

Toplam 34 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun