"Kurtlar Vadisi", "Adanalı" ve son olarak "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" gibi birbirinden başarılı yapımlarla adından söz ettiren Oktay Kaynarca, geçtiğimiz günlerde Bodrum Cennet Koyu'nda bir otelin yaza merhaba partisinde objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden ünlü oyuncu şaşırtan açıklamalarda bulundu.

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde oynadığı Hızır Çakırbeyli karakteriyle gönüllere taht kuran oyuncu Oktay Kaynarca, yakın zamanda yeni projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Hem yapımcılığını hem de başrolünü üstlendiği "Ben Bu Cihana Sığmam" dizisiyle Eylül ayında izleyenlerin karşısına çıkacak olan Kaynarca, yoğun tempo öncesi soluğu Bodrum'da aldı.

Oktay Kaynarca

"BENİ BODRUM'DA GÖREMEZSİNİZ"

Bodrum Yarımada'sının Kuzey kıyısında yer alan Cennet Koyu'nda bir otelin 'yaza merhaba' partisine katılan ünlü oyuncu, muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. "Bu sene pek tatil yapamayacağım" diyerek sözlerine başlayan Kaynarca, "Yeni projemin hazırlıkları olacak. Beni Bodrum'da göremezsiniz. Sizin göremeyeceğiniz yerlere gidiyorum" şeklinde konuştu.

Oktay Kaynarca Bodrumda görüntülendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Edis sahnede gözyaşlarını tutamadı! Annesinin hastalığını açıkladı

İLİŞKİLİ HABER

73 yaşındaki Semiramis Pekkan 53 yıl sonra bir ilke imza atıyor! Yine ve yeniden...

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0