Engin Akyürek Disney Plus'ın galasında samimi açıklamalarda bulundu!

Birçok ünlü isim önceki gün Türkiye'de yayın hayatına başlayan Disney Plus'ın galasında bir araya geldi. Platformun tanıtımında kullanılan ilk yerli yapım Kaçış dizisinin başrol oyuncusu Engin Akyürek, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Türkiye'de yayın hayatına başlayacağını haftalar öncesinden duyuran Disney Plus, önceki akşam ünlü isimleri bir araya getirerek gala yaptı. Disney Plus'ın, tanıtım filmi olarak kullandığı ilk yerli anlaşması Kaçış dizisinin başrol oyuncusu Engin Akyürek, gecede en çok ilgi gören isimlerden oldu. Heyecanı gözlerinden okunan Akyürek, basın mensuplarından gelen soruları yanıtsız bırakmadı.

Engin Akyürek Disney Plus gala gecesinde konuştu

Engin Akyürek Disney Plus gala gecesinde konuştu

Disney Plus Türkiye abonelik ücreti ne kadar? 2022 Disney Plus üyelik aylık paket ücreti kaç TLİLİŞKİLİ HABERDisney Plus Türkiye abonelik ücreti ne kadar? 2022 Disney Plus üyelik aylık paket ücreti kaç TL

"İYİ BİR İŞ YAPTIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM" 

Yeni projesi için çevreden çok iyi tepkiler aldığını söyleyen Akyürek, heyecanlı olduğunu dile getirerek "Kaçış'ın 8 bölümlük bir macerası var. İlk bölümü yayınlandı. 8 bölüm sonra gerçek anlamda seyircinin tepkisini anlamış olacağız. İyi bir iş yaptığımızı düşünüyorum. inandık hep beraber" ifadelerini kullandı.

Engin Akyürek

Engin Akyürek

Ayrıca Akyürek, "Biz biraz farklı ve yenilikçi bir iş yapmaya çalıştık" dedi. 

Yeni projelerin olup olmayacağını da soran muhabire Akyürek'ten, "İnşallah" şeklinde yanıt geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Can Yaman'a Disney+ Türkiye lansmanında büyük tepki!

BİR YORUM YAPIN 0