Öykü Karayel'in dövme pişmanlığı! Oğlunun adının baş harflerini...

Ünlü oyuncu Öykü Karayel geçtiğimiz günlerde bir programa konu oldu. Karayel, programda çarpıcı itiraflarda bulunurken, çocuğunun adını dövme yaptırdığı için pişmanlık duyduğunu ifade etti.

2018 yılında Eurovision'a katılan Türk şarkıcı Can Bonomo ile mutlu bir birliktelik için nikah masasına oturan oyuncu Öykü Karayel, geçtiğimiz yıl oğlu Roman'ı kucağın alarak ebeveyn olmanın mutluluğunu tatmışlardı. Şimdilerde Bodrum'da tatil yapan çift sosyal medya üzerinden de paylaşımlarına devam ediyor.

öykü karayel ve ailesi

öykü karayel ve ailesi

"BİR BU!"

Geçtiğimiz günlerde YouTube üzerinden yayınlanan bir programa konuk olarak çağrılan Karayel, konuşması ve tavırlarıyla izleyicileri kahkahaya boğmayı başardı. Ünlü oyuncu itiraflar kısmında "Bir anda gaza gelip yaptıktan sonra seni çok pişman eden şey oldu mu hiç?" sorusuna cevap verirken ilk önce "Hayır" dedi sonrasında elindeki dövmeyi göstererek "Bir bu!" yanıtını verdi.

öykü karayel ve dövmesi

öykü karayel ve dövmesi

"NE BU GÖRMEMİŞLİK!"

Konu ile ilgili dövmesini gösterip gösterip anlatan sempatik oyuncu Karayel "Yani dövme insanı değilim ben. Zaten 30 yaşındayım. Hiçbir dövmem yok. Çocuğum oldu diye ne bu görmemişlik? Can bu fikirle geldi. Çok romantik, o da 'Me' yazdıracak falan ama çok sıkılıyorum. İstemiyorum yani. Tamam çocuğumu çok seviyorum ama... Bunu söylerken de utanıyorum, çocuğumun ismi ama sevmiyorum. Pıt diye de gidebilecek bir şey. Ondan kendime süre verdim." ifadelerine yer verirken, stüdyoda eğlenceli dakikalar kameralara yansıdı. 

59 yaşındaki Seda Sayan kendinden yaşça küçük eşi Çağlar Ökten'i de estetiğe alıştırdı!

İLİŞKİLİ HABER

59 yaşındaki Seda Sayan kendinden yaşça küçük eşi Çağlar Ökten'i de estetiğe alıştırdı!

BİR YORUM YAPIN 0