Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber geldi. Fahriye Evcen'in ikinci çocuğuna hamile olduğunu öğrenildi. Ünlü çift ilk çocukları Karan'dan sonra ikinci bebeklerinin heyecanını yaşıyor. Bebek heyecanı yaşayan ünlü çift ilk defa açıklama yaptı. İşte bebeğinin cinsiyeti ile ilgili merak edilenler...

2017 yılında nikah masasına Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber geldi. Karan'ı kucaklarına almaları ile ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ikinci bebek heyecanı yaşıyor. Alparslan Selçuklu dizisine ara veren Fahriye Evcen'in 2,5 aylık hamile olduğu bütün hayranlarını sevince boğdu.

İkinci kez anne baba olma heyecanı yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Bodrum'da görüntülendi. ünlü çift bebek ile ilgili ilk kez konuştu. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Muhabirlerle sohbet eden çift, gazetecilerin, "Neler hissediyorsunuz?" sorusuna yanıt verdi.

"KARAN İLE STAJIMI TAMAMLADIM"

Keyifli halleriyle dikkat çeken ikili, "Biz de yeni öğrendik. İnanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan'a bile söyleme fırsatımız olmadı. Hatta gördüğünüz gibi yolu bile şaşırdım. Kapalı yola girdim farkında olmadan. 'Kız mı olsun, erkek mi olsun?' modunda değiliz. Sağlıklı vatana, millete hayırlı evlat olsun, yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım." açıklamasını yaptı.

fahriye evcen ve burak özçivit

2019 yılında ilk çocukları Karan'ı kucağına alan Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti sosyal medyada en çok konuşulan ve beğenilen ünlü çiftler arasında yer alıyor. İkinci bebek heyecanı yaşayan çiftin bebeğinin cinsiyeti ise henüz belli değil.

KIZ ÇOCUĞU İSTİYOR

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre güzel oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan'dan sonra bir kız çocuğu istiyor. Yakın arkadaşlarına çok mutlu olduğunu belirten Evcen, kız çocuğu olması için dua ettiğini, şimdiden isim arayışına bile girdiğini anlatıyormuş.

fahriye evcen ikinci bebek bekliyor

SOSYAL MEDYA YIKILDI

Bu güzel haber sosyal medyada yankı uyandırırken birçok sosyal medya kullanıcısı "Alparslandan çıktığında dedim net hamile diye şaşırmadık" yorumlarıyla dikkat çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Robert Pattinson'dan yıllar sonra gelen Alacakaranlık itirafı

İLİŞKİLİ HABER

Hakan Meriçliler de İstanbul'u terk edenler kervanına girdi! Öyle bir yere yerleşti ki...

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 4

Seydi 1 hafta önce

Fahriye bacımın yüzünde hep bir hüzün sezinliyorum. Burak kardeşim sen bu kızı üzüyor musun yoksa

Keremce 1 hafta önce

İyi Allah analı babalı büyütsün.Bize ne?

Toplam 4 beğeni

kenan 1 hafta önce

ne güzel ne güzel fiyatlar uçmuş .insanlar bu gün yarın yunanistanla ha kapıştık ha kapışacağız .savaş ekenomisine girersek düşünmek bile istemiyorum . sosyal medya yıkılıyormuş .

Toplam 10 beğeni

ASİ 1 hafta önce

Ya arkadaş ne kadar millet meraklı. Nerde yıkılıyor?

Toplam 8 beğeni