Fahriye Evcen'den 8 aylık oğlu Kerem ile poz! İşte çok merak edilen Kerem bebek...

İkinci bebeği Kerem'i kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin 8 aylık oğlu Kerem bebek uzun zaman sonra ilk kez görüntülendi. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen küçük oğlu Kerem ile Ünlü çiftin gözlerden uzak büyüttüğü oğlu Kerem ile bahçe pozu verdi. İşte magazin dünyasının en çok merak edilen bebeği minik Kerem...

Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen 2019 yılında ilk bebeği Karan’ı, bu yıl ise ikinci bebeği Kerem’i dünyaya getirdi. Kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen günler sonra minik oğlu kerim ile çekilmiş olduğu karesini yayınladı. 

Karan 4 yaşındaı! Fahriye Evcen küçük KeremİLİŞKİLİ HABERKaran 4 yaşındaı! Fahriye Evcen küçük Kerem'i doğum gününde gösterdi!

İŞTE MERAK EDİLEN KEREM BEBEK!

Bahçede annesiyle poz veren Kerem Bebeğin karelerini çok beğenildi.

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen'e hayranlarından "sana annelik çok yakıştı" övgüleri geldi.

 

İkinci defa baba olmanın mutluluğunu yaşayan Özçivit, kahvaltı öncesi küçük oğlu Kerem ile oynadı. İlk kez görüntülenen altı aylık Kerem bebeğin, abisi Karan'a olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

"KEREM, ABİSİ KARAN ‘A BENZİYOR"

Çift kendilerine gelen ikinci çocukları Kerem’in kime benzediği sorusunu, abisi Karan’a benzediğini söyleyerek yanıtlarken Fahriye Evcen çok uzun süre ara vermeden setlere geri döneceğini belirtti.

Çift, heyecanla bekledikleri erkek bebeğine "Kerem" adını verdi. Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit ’i yalnız bırakmayan Burak Özçivit duygu dolu anlar yaşadı.

fahriye evcen ikinci kez anne oldu

fahriye evcen ikinci kez anne oldu

FAHRİYE EVCEN'DEN MİNİK OĞLUYLA PAYLAŞIM!

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan ve ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, önceki gün küçük oğlu Kerem bebeğin bir videosunu paylaştı. Evcen'in evlerinin bahçesinde bebek arabasında  minik elleriyle çekmiş olduğu oğlu Kerem'in bu karesine beğeni yağdı.

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 40

ömer faruk karöa 5 ay önce

MAŞAALLAH Ben o bebeğin ellerini yerim

Toplam 1 beğeni

Tek gözlü balik 10 ay önce

ALLAH herkeze amerikan hastanesinde dogum yapmayi nasip etsin.!!!

Toplam 6 beğeni

izmirli 10 ay önce

Ecdadımızı anlatan KURULUŞ OSMAN gibi tarihi bir dizide rol alıp gavurun hastanesinde doğum yapmak ne yaman çelişkidir. Ülkemizde amerikan hastanesini on defa katlayacak kalitede bize ait onlarca hastanelerimiz varken nedir bu gavur özentisi anlamış değilim. Bi kerede gerçek hayatınızda samimi olun be..

Toplam 22 beğeni

Aysun 10 ay önce

Bu sevenlerini üzen kritik bilgilerden sonra nasıl uyuyacağımı bilemiyorum, çok dertlendim, meğerse insanlar neler çekiyormuş

Toplam 21 beğeni

sevgi 11 ay önce

eskiden kadınlar kendilerini gizlerdi. şimdi teşhir ediyor. yazık oldu yarınlara!

Toplam 47 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun