Merve Boluğur otobüse bindi! "Parası yoktur" diyenlere yanıt verdi

Oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla yine gündem olmayı başardı. Ünlü oyuncu vapur sefası yaptıktan sonra otobüse bindi. Otobüstekilerle paylaşım yapan Boluğur "Parası yoktur" yorumu atanlara cevabı gecikmedi.

34 yaşındaki ünlü oyuncu Merve Boluğur, şöhretini 2006 - 2007 yıllarında yayınladığı "Acemi Cadı" dizisinde yakalamıştı. Ardından dizilerin vazgeçilmez yüzü olan Boluğur, adından bahsettirirken 2015 yılında Murat Dalkılıç'la nikah masasına oturdu. 2 yıl sürenin ardından boşanan ünlü oyuncuya ayrılık pek yaramadı.

merve boluğur otobüs

merve boluğur otobüs

OTOBÜSE BİNDİ

Sosyal medyayı aktif kullanan ama ekranlardan uzak bir hayat sürmeye devam eden Boluğur, geçtiğimiz gün annesiyle vapura ve otobüse bindi. O anlarda çekim yapıp paylaşmaya devam eden oyuncuya otobüstekilerin ilgisi oldukça yoğun oldu. Paylaşımlarına "Parası bitmiştir, parası yoktur" gibi yorumlar gelince Boluğur'dan da cevap gecikmedi.

merve boluğur otobüste

merve boluğur otobüste

"PAMPALARIMLA KOPUYORUZ"

Ünlü oyuncu otobüsteki paylaşımlarına "Otobüsteyim. Biraz kalabalık bugün. Beni tanıyanlar da çıktı. Tanımasalar daha güzel olacaktı aslında. Annem de yanımda. Keyif yapıyoruz. Teyzeler iniyorlar. 30 M'deyiz bugün. En son ortaokulda binmiştim. Şuan bana nostalji oldu. 'Merve Boluğur otobüse bindi, parası mı bitti?' haberlerini çok merak ediyorum. Otobüste pampalarımda kopuyoruz. Hacıosman'a geldik." notunu düştü.

merve boluğur otobüs paylaşımı

merve boluğur otobüs paylaşımı

"KÖTÜYE GİDİYOR"

Paylaşımıyla soru cevap yapan Boluğur'a "Bugün neden otobüse bindin?" sorusu geldi. Oyuncu "Bana göre hepimiz eşitiz... Ayrıca insanın manevi duygularını beslemesi gerektiğini düşünüyorum... Her şeyi gördüm ama bana göre en güzeli olduğun gibi yaşamak" yorumunda bulundu. Takipçileri ise en son çıkardığı şarkıdan sonra "Acil bir şekilde prestijini geri kazanması lazım, git gide daha kötüye gidiyor" yorumları geldi.

Ünlü oyuncu Caylee Cowan'a hırsız şoku! Uyurken başucuna kadar gelmiş

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Caylee Cowan'a hırsız şoku! Uyurken başucuna kadar gelmiş

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0