Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz aylarda iki kez evlenip boşandığı oyuncu Burcu Kıratlı ile kesin olarak birlikteliğine son verdiğini ve geleceğe odaklandığını belirtmişti. Şimdilerde ise gelecekte evleneceği kadın hakkında bilgi veren Akçıl, kararıyla herkesi şaşkına uğrattı.

Oyuncu Burcu Kıratlı ile iki kez evlenen ve geçtiğimiz aylarda tekrar boşanarak bir yenisinin olmayacağı belirten şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda herkesi şaşkına uğratan açıklamalarda bulundu. Akçıl üçüncü evliliğe sıcak baktığını ama aradığı kriterlerin bu sefer farklı olduğunu dile getirdi.

burcu kıratlı ve eski eşi sinan akçıl

"BİR EVE BİR ÜNLÜ YETER"

Akçıl, gelecekte evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediğinin altını çizerken "Bir evde bir ünlü yeter" ifadesini kullandı. Akçıl " Yeter ya ben o sorumluğu alıyorum, egosal çatışma da daha az olur" sözleriyle sevenlerini heyecanlandırdı. Her gün sevenlerinden binlerce mesaj aldığını belirten ünlü şarkıcı "İlla ünlü mü olmamız lazım, keşke sana kek yapsam" gibi mesajlar karşısında mutlu olduğunu dile getirdi.

sinan akçıl

"BELKİ EŞİM OLACAK"

Sevenlerini bir heyecanlandıran mesaj da konuşmasında kullandığı "Belki bir gün bunu dinleyen birisi benim eşim olacak" açıklaması oldu. Ünlü şarkıcı konuya ilişkin henüz daha ayrıntılı bir açıklama yapmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Bahadır Yenişehirlioğlu Fransa'da bile o lezzeti aradı!

İLİŞKİLİ HABER

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı dünyaevine girdi! Sonunda beklenen düğün gerçekleşti

BİR YORUM YAPIN 0