Acun Ilıcalı tepkilere karşı kendini durduramadı: Her sene söylüyorum

Survivor'da Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olmasının ardından başlayan tartışmalara Acun Ilıcalı, kendini tutamayarak açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı, Survivor 2022'de Nisa'nın şampiyonluğunun ardından gündemde olan tartışmalara yeni bir açıklama yaptı. "Sansürsüz Futbol" isimli programa konuşan Ilıcalı, "O kazanmış bu kazanmış bir kere bizi ilgilendiren bir konu değil bu. Oylamayı notere emanet etmişiz, seyirci de oyluyor, kazanıyor. Bence mükemmel bir sistem" dedi.

Ilıcalı, "Survivor bir atletizm yarışması değildir. Her sene söyledim bunu. yüzde 50’si ada hayatıdır, yüzde 50’si de performanstır" diye konuştu.

"Adem, Nagehan, Batuhan, bunlar zaten çok oy aldı. Bu arkadaşlarımızın hiçbiri başarısız değil ki. 'Nisa niye kazandı?' Seyirci çok sevmiş…" diyen Ilıcalı, "Canlı yayın yapıyorum. Nisa yağıyor. Ben okuyamadım o gün. Zaten kimin kazanacağını anlamıyor musun? Bu kız bir şekilde insanların gönlünü kazanmış. Issız bir adada bir kız, içi dışı tamamen bir" açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Zeynep Tokuş'tan yıllar sonra müjde!

Carlos Santana konser esnasında yere yığıldı! Rock müziğinin efsanesi korkuttu

İLİŞKİLİ HABER

Carlos Santana konser esnasında yere yığıldı! Rock müziğinin efsanesi korkuttu
Kafasında bardak kıran Caner Toygar'dan yıllar sonra şaşırtan itiraf!

İLİŞKİLİ HABER

Kafasında bardak kıran Caner Toygar'dan yıllar sonra şaşırtan itiraf!

BİR YORUM YAPIN 11

kosovali_prizren 2 ay önce

Acun bey biz inaniyoruz notere,de sana,da ama format iy deil biz diyoruz en çok hak eden kazansin bunu Millete komayacaksin bi grup jiri koyacaksin onlar kim haketmise belirlesinler şampionu ben soruyorum Nisa Ademden daha güçlü,müydü yok ona karşi,sik biz

Abbas kamil 2 ay önce

Senin personelinin nisaya oy atmadığı ne malum SMS çeyrek yarı final ve finalde saçmalık performansa bakılmalı

mehmetcan 2 ay önce

hahahahahahahahahahhha çok inandım bende

Mehmet Kandemir 2 ay önce

İnsanlar itiraz ediyorsa demek ki sağlıklı bir sistem değil... O kadar emek verip aç kalıp sonra çevresi daha geniş diye bir salağın kazanmasını nasıl yadırgamıyorsunuz anlamıyorum...

misafir 2 ay önce

yarışmaya çıkmayan,sunucuya karşı gelen,benç te uykuya dalan,herkese çekya ca ağır küfürler eden birinimi sevmiş halk,siz ya halkınızı tanımamışsınız yada aklımızla alay ediyorsunuz..siz bu sene kadın kazanacak dediniz zaten kuralı koyan siz değilmisiniz.oda nisa oldu,zaten onu koruduğunuzu kolladığınızı herkes biliyor..bu işinde cılkını çıkardınız bir daha sizin kanalınızı kimse izlemez..

Yorumların Tümünü Okuyun