Defne Samyeli'den güzellik tüyoları! "15 yıldır yaşlanma etkilerini hissetmiyorum bile"

Sanat camiasının güzelliğiyle konuşulan ismi sunucu Defne Samyeli, bir dergiye verdiği röportajla gündeme bomba gibi düştü. Ünlü sanatçı röportajında son 15 yıldır yaşlanma etkilerini hissetmediğini belirtince, güzellik tüyolarını herkesle paylaştı.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Defne Samyeli, bir dergi için kamera karşısına geçip konuştu. Ünlü sanatçı, sanat camiasında da adından bolca bahsettirirken, güzelliğinin sırlarını açıkladı.

defne samyeli

defne samyeli

"DÜZENLİ SPOR YAPARIM"

Defne Samyeli "Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma etkilerini hissetmiyorum bile" ifadelerini kullanırken, gençlik sırları ve beslenme programındaki istikrarının üzerinde durdu. 50 yaşındaki Samyeli "Spor yapmaya 20’li yaşlarımda başladım. Ağırlık, kardiyo, pilates… Hatta pilates hocalık sertifikam da var. Egzersizi çok seviyorum fakat zaman yaratamıyorum istediğim kadar. Haftada 2-3 günle sınırlı. Elimde olsa daha çok yapmak isterim. Bununla birlikte her gün düzenli yaptığım birkaç egzersiz var. Örneğin trambolinim var evde, zıplıyorum. Ayrıca çok aktif yaşayan biriyim. Yürürüm, asansöre binmem, merdiven çıkarım. Yüzümü de egzersizle çalıştırıyorum, son 19 yıldır. Çok büyük faydasını gördüm." açıklamasında bulundu.

defne samyeli

defne samyeli

"ÇOK YOL KAT ETTİM"

Fit görüntüsü ile sürekli 20'lerinde duran Samyeli "Çok güzel uyurum, en az dokuz saat. Beslenme konusunda da güzel bir denge tutturduğumu düşünüyorum. Bedenimi çok iyi tanıyorum. Güzel yemek yemeyi çok severim, kendimi sevdiğim şeylerden mahrum etmem ama abarttığım dönemlerin hemen ardına mutlaka detoks benzeri keskin dönüşler yapabilirim. Bütün keyif verici şeylere, yemek de bunlara dahil, bağımlı olmamaya özen gösteriyorum. Ben beden-zihin ilişkisi konusunda sanırım çok yol kat ettim. Vücudun işleyişi, duygu ve düşüncelerin biyokimya üzerindeki etkisi, beyin ve hormonlar üzerine o kadar çok okudum ki, kendi fizik bedenim üzerinde bir kontrol sağladığıma inanıyorum" ifadeleriyle herkesin spor yapması gerektiğini belirtti.

defne samyeli

defne samyeli

"SON 15 YILDIR YAŞLANDIĞIMI HİSSETMİYORUM"

İki kız çocuğu dünyaya getiren Samyeli "Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma etkilerini hissetmiyorum bile. Bu nedenle yaş konusu endişe boyutunda gündemimde değil. Yaşım ilerledikçe yeni yapabildiklerim, geliştirdiğim yeteneklerim, yeni tecrübelerim beni o kadar heyecanlandırıyor ki korku değil hevesle bekliyorum önümdeki yılları. Mantalite buyken, zaman neredeyse duruyor. Anlıyorum ki çok kişiye bu anlamda faydam dokunacak, bir ilham kaynağı olduğumu görüyorum; kadınlar ve genç kızlar bana her ulaştıkları platformda bunu bana söylüyorlar" şeklindeki açıklamasıyla sosyal medyaya da damgasını vurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Ünlü isimlerin katıldığı düğünde yangın çıktı! Tuğba Özay ölümden döndü

Kaliforniya kıyılarında görülen renkli Deniz Salyangozu

İLİŞKİLİ HABER

Kaliforniya kıyılarında görülen renkli Deniz Salyangozu

BİR YORUM YAPIN 0