Ebru Yaşar’dan takdir toplayan hareket! Konser gelirini hatıra ormanına bağışladı

Türk müziğinin güçlü seslerinden bir olan şarkıcı Ebru Yaşar, yanan ormanların kaybının acısını paylaşmak adına konserinden kazandığı gelirle Tema Vakfı ile anlaşarak hatıra ormanı yaptırmaya karar verdi.

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, geçtiğimiz akşam Çeşme'de sahne aldı. Tatilcilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yaşar, sesiyle tüm dinleyicileri mest etti.

Zarafeti ve şıklığıyla da adından bolca söz ettiren Yaşar, konser sırasında yaptığı açıklamayla gönülleri de fethetti. 

ebru yaşar

ebru yaşar

"SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM"

Yoğun konser taksiminden bahseden Ebru Yaşar, "Konserler şehirden şehre devam ediyor. Şimdi açık havalar başlıyor. 28 Temmuz’da Kuruçeşme’deyiz. Sonrasında sırasıyla Kuşadası, Ayvalık,  Bodrum, Denizli ve Bursa olmak üzere 6 tane serimiz var. Kucaklaşmak için sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdiden gösterilen büyük ilgiye çok, çok teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.

ebru yaşar

ebru yaşar

KONSER GERLİLERİ ORMANA DÖNÜŞECEK

25 yıllık sanat hayatında kendisini hiç yalnız bırakmayan dinleyicilerine seslenen Yaşar, anlamlı bir sürprizinden bahsedince ayakta alkış topladı. Yaşar "Aslında sevenlerim sadece bir Ebru Yaşar konserine gideceklerini zannediyorlar. Ama tüm açık havalarda beni dinlemeye gelen seyircilerime, sürpriz bir hediye hazırlıyorum. Beraber bir hatıra ormanı oluşturacağız" ifadelerini kullandı.

ebru yaşar

ebru yaşar

"ONLAR BİZİM NEFESİMİZ"

Yaşar sözlerine devam ederken "Bu kararı almamı orman yangınları çok fazla tetikledi. Ben doğa ve çevreye karşı çok duyarlıyım. Ormanlarla birlikte yok olan çok sayıda canlı var. Oralar bizim nefesimiz… Ormanlarımız nefes almamızı sağlıyor. Bu dünyaya ne bırakacağız? Eserlerimizi bırakacağız, ormanlarımızı bırakacağız, çevremizi bırakacağız, çocuklarımıza, yani gelecek nesillere ne bırakacağız yani…  O yüzden elimden geldiği kadar katkıda bulunmaya çalışıyorum. Belki bir farkındalık yaratmak, seyirciyle bütünleşmek benim için çok önemli... " ifadelerini kullandı.

ebru yaşar

ebru yaşar

"DİNLEYİCİLERİMLE ORMAN KURACAĞIZ"

Ardından "O yüzden onların geldiği her konser benim için çok kıymetli. Gezdiğim şehirlerde gelen bütün seyircilerimle aslında hep birlikte bir orman kuracağız. Seyircilerimle çok güzel bir orman oluşturacağım." sözlerini kullanarak konserine devam etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Eminem kendi sosyal platformundaki hesabına türkücü Eminem'in şarkısını ekledi!

Kemal Sunal'ın replikleriyle rap şarkı yaptı! Tiktok fenomenin düeti izlenme rekorları kırdı

İLİŞKİLİ HABER

Kemal Sunal'ın replikleriyle rap şarkı yaptı! Tiktok fenomenin düeti izlenme rekorları kırdı

BİR YORUM YAPIN 0