8 aylık hamile olan Gupse Özay'ın annesi Cahide Özay'la karesi gündem oldu! Bu nasıl benzerlik

Ünlü oyuncu Barış Arduç ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Gupse Özay, anne olmak için gün sayarken ünlü oyuncunun annesi Cahide Özay'la benzerliği sosyal medyayı salladı.

 2020 yılında meslektaşı Barış Arduç ile nikah masasına oturan oyuncu Gupse Özay, yakın zamanda bebeğini kucağına almaya hazırlanıyor. Kız bebek bekleyen ve şimdilerde 8 aylık hamile olan ünlü oyuncu sık sık sosyal medya hesabından karnı burnunda pozlarını takipçileriyle paylaşıyor.

Barış Arduç ve Gupse Özay

Barış Arduç ve Gupse Özay

Hamilelik sürecini ailesiyle geçiren Özay'ın kızının kime benzeyeceği merak konusu haline gelirken ünlü oyuncunun annesiyle olan benzerliği takipçilerini şaşırttı. Annesi Cahide Özay'la adeta ikiz gibi olan ünlü oyuncunun son paylaşımını gören takipçileri "Güzellik genetik sanırım", "Anne kız değil de abla kardeş" şeklinde yorumlarda bulundu.

Gupse Özay ve Cahide Özay

Gupse Özay ve Cahide Özay

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Demet Özdemir yok artık dedirtti! 

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0