Türkan Şoray'a sahte twitter hesabı şoku!

Son günlerde sosyal medyayı aktif kullanan Türk Sineması'nın Sultan'ı Türkan Şoray adına sahte Twitter hesabı açıldığı iddiası gündem oldu.

Yeşilçam'ın sultanı olarak isimlendirilen usta isim Türkan Şoray güzelliğiyle adeta yıllara meydan okuyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla gündem olan usta sanatçı Türkan Şoray adına açılan sahte Twitter hesabı sosyal medyada olay oldu.

Türkan Şoray

Türkan Şoray

Instagram'ı aktif olarak kullanan Şoray adına açılan sahte Twitter hesabında bu ifadelere yer verildi. "Biraz çekinerek de olsa Twitter mecrasına girmiş bulunmaktayım. Sevgi ve saygılar..." ifadeleri yer aldı. İşte o paylaşım;

türkan şoray twitter hesabı açtı

türkan şoray twitter hesabı açtı

ŞORAY'DAN İLK AÇIKLAMA!

Adına açılan hesabın kendine ait olmadığını belirten usta sanatçı ayrıca Twitter hesabı kullanmadığı açıkça ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Demet Özdemir yok artık dedirtti!

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0