Ezel'in kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı! Kenan İmirzalıoğlu hiç göründüğü gibi değilmiş

Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen Ezel dizisinin final yapmasının ardından yıllar geçse de diziye olan yoğun ilgi hiç azalmıyor. Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı dizinin yıllar sonra ortaya çıkan kamera arkası görüntüleri sosyal medyayı salladı.

Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri olarak hafızalara kazınan "Ezel", final tarihi olan 20 Haziran 2011'e kadar büyük bir ilgiyle takip edildi. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtizi ve Cansu Dere'nin yer aldığı başarılı yapımın yıllar sonra kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun hastanede çekilen sahnelerinin yer aldığı o görüntüler, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dizideki sert mizacının aksine kamera arkasında neşe dolu biri olduğu görülen İmirzalıoğlu'nun yanındakilere "Elimdeki silahı alın, böyle şiddet içerikli aletlerden hoşlanmam" şeklindeki sözleri izleyenleri güldürdü. Ayrıca ünlü oyuncunun önce nazik bir şekilde tabure istemesi, "Abi kaydı kestim" lafını duymasının ardından "Nerede lan bu tabure" diye esprili bir şekilde çıkışması sosyal medyayı salladı.

Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Alişan'ın kızı Eliz Demet Akalın'ı istemedi!

İbrahim Tatlıses'ten esprili paylaşım: Her şeyi de biliyorsun İbo kardeş!

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Tatlıses'ten esprili paylaşım: Her şeyi de biliyorsun İbo kardeş!
Hadise ve Mehmet Dinçerler tatil için servet ödedi! Sadece 7 gün için değer mi?

İLİŞKİLİ HABER

Hadise ve Mehmet Dinçerler tatil için servet ödedi! Sadece 7 gün için değer mi?
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0