Nusret Gökçe Londra'da dört ayda satış rekoru kırdı!

Tüm dünyada et tuzlama hareketi Salt-Bea ile büyük ün kazanan işletmeci Nusret Gökçe dört ayda kazandığı parayla rekor kırdı.

Ünlü işletmeci, Nusr-et restoranlarının sahibi Nusret Gökçe sosyal medya paylaşımlarıyla dünyada adını duyurmuştu. Başlattığı ‘cappuccino’ akımını girişime dönüştüren Gökçe, 4 ayda 7 milyon sterlin (8,5 milyon dolar) değerinde satış yaparak rekor kırdı.

Restoran bu süre zarfında 2,24 milyon sterlin de kâr etti. Londra'nın lüks semtlerinden biri olan Knightsbridge'te bulunan restoran yüksek fiyatlı menüsü ile biliniyor.

Menüde 35 sterlinlik carpaccio ve 180 sterlin ile 270 sterlin arasında değişen sırt veya mermer wagyu bonfile yer alıyor. Büyük şöhrete sahip altın kaplı tomahawk pirzolasının fiyatı ise 600 sterlinin üzerinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Esra Dermancıoğlu akciğer kanseri olan Civan Civanova ile eğlenceli anlarını paylaştı!

Özge Ulusoy üzerinde servet taşıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Özge Ulusoy üzerinde servet taşıyor!
Yolun ortasında duran kirpiyi kenara çeken garga!

İLİŞKİLİ HABER

Yolun ortasında duran kirpiyi kenara çeken garga!

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0