Mehmet Yalçınkaya’nın oğlu Emre Yalçınkaya'yı görenler şaştı kaldı!

MasterChef'in ünlü şefi Mehmet Yalçın Kaya'nın oğlunu görenlerin ağzı açık kaldı. Yakışıklılığı ile herkesi hayran bırakan Emre Yalçınkaya'nın babasına olan benzerliği de dikkatlerden kaçmadı.

TV8 ekranlarında MasterChef programında jürilik yapan Mehmet Yalçınkaya'nın özel hayatı her geçen gün daha fazla merak ediliyor. Ünlü şefin Sude, Utkan ve Emre adında 3 çocuğu bulunuyor. 

Kahramanmaraş merkezde depremlerin ardından bölgede aktif olarak görev alan Mehmet Yalçınkaya bu kez de oğlu ile gündeme geldi. Mehmet Yalçınkaya'nın oğlu Emre Yalçınkaya'yı görenler şaşkınlığına engel olamadı. İşte Emre Yalçınkaya'nın son hali…

“MANZARA KADAR GÜZEL”

Son yılların en çok izlenen TV programları arasında yer alan MasterChef Türkiye şefleriyle de gündem olmaya devam ediyor. Türkiye'nin yetenekli şefleri arasında yer alan Mehmet Yalçınkaya'nın lezzetlerine diyecek söz yok.

Seyfi Dursunoğlu'nun mirasıyla ilgili yeğenlerine kötü haber! ÇYDD'den açıklama geldi

İLİŞKİLİ HABER

Seyfi Dursunoğlu'nun mirasıyla ilgili yeğenlerine kötü haber! ÇYDD'den açıklama geldi

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 4

muazzez 1 yıl önce

onlar masterchef te et yemekleri yaparken bu halk acaba et yiyebiliyor mu diye düşünüyorlar mı boğazlarında kalsın diyen ve tv 8 i silen ben dahil çok insan var

Cevdet 1 yıl önce

ülke hiç sorun kalmadı an itibari ile...

Toplam 1 beğeni

Ugur 1 yıl önce

Çok önemli başka dert yok

Toplam 7 beğeni

eevet 1 yıl önce

başka dert yok

Toplam 0 Beğeni