Hakkı Bulut'tan 60. evlilik yıldönümünü paylaşımı!

'İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız' şarkı sözleriyle dillerden dile dolaşan Hakkı Bulut evliliğinin 60. yıl dönümünde alkışlanacak paylaşım yaptı.

60. Evlilik yıldönümlerinde eşi ile birlikte yemeğe çıkan Hakkı Bulut, eşiyle birlikte olduğu fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaştı.

Hakkı Bulut

Hakkı Bulut

Bulut, o karenin altına ise şu notu düştü:

"Bu akşam saat 19.00. Florya. Yeşilköy. Sarı Restoran'da 60 yıllık evlilik hayatımızın yıl dönümü. Eşim Saadet'le birlikte bu mutluluğun birlikteliğin sevincini kutlarken. Herkese de mutluluklar diliyorum."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Masterchef Türkiye'de Mehmet Şef'in o hareketi tepki çekti! Tabakları...

Netflix'te skandal sahne! Türkiye düşmanlığı...

İLİŞKİLİ HABER

Netflix'te skandal sahne! Türkiye düşmanlığı...
Arka Sıradakiler'in Özge'si Sevda Dalgıç davullu zurnalı evlendi!

İLİŞKİLİ HABER

Arka Sıradakiler'in Özge'si Sevda Dalgıç davullu zurnalı evlendi!

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 2

Afyonlu 1 yıl önce

Masterchef Türkiye'de Mehmet Şef'in o hareketi tepki çekti! Tabakları.. Niçin Bu Adamlara Katlanıyorsunuz. Adamlar Reyting Peşinde Siz Yarışmacılar Seyirci Önünde rezil Oluyorsunuz, Küçük Düşürülüyorsunuz. Bazıları Para Kazanacak Sizler Onların oyuncağı Olacaksınız. Kendi İşinizde Çalışın Alın Terinizi Yiyin. Bunlara Fırsat Vermeyin.

Toplam 1 beğeni

Afyonlu 1 yıl önce

Niçin Bu Adamlara Katlanıyorsunuz. Adamlar Reyting Peşinde Siz Yarışmacılar Seyirci Önünde rezil Oluyorsunuz, Küçük Düşürülüyorsunuz. Bazıları Para Kazanacak Sizler Onların oyuncağı Olacaksınız. Kendi İşinizde Çalışın Alın Terinizi Yiyin. Bunlara Fırsat Vermeyin.

Toplam 1 beğeni