Meghan Markle Kraliyet Ailesini yerden yere vurdu! 'Oğlum yangından kurtulduğu gün çalıştım'

2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılma kararlarıyla gündemden düşmeyen Prens Harry ve eşi Meghan Markle, bir süredir yaptıkları açıklamalarla Kraliyet Ailesini hedef alıyor. Geçtiğimiz günlerde podcast yayınıyla dikkatleri üzerine çeken Meghan Markle Kapalı kapılar ardında acı çektiğini vurgulayarak "Oğlum Archie bir yangından kıl payı kurtuldu. Ancak görevime devam etmem gerekti" ifadelerini kullandı.

İngiliz Kraliyet Ailesinin asi gelini Meghan Markle, bir süredir merakla beklenen podcast yayına geçtiğimiz günlerde hızlı bir giriş yaptı. Dünyaca ünlü tenis yıldızı Serena Williams'ı konuk olarak ağırlayan Markle "hırs" ve "hırslı kadınlar" konusunu ilk yayınında masaya yatırdı. Williams ile yakın arkadaş oldukları bilinen Markle, sohbetin bir noktasında "hırslı" olarak nitelendirilen kadınlara toplum tarafından çifte standart uygulandığını söyleyerek Kraliyet Ailesine göndermede bulundu. 

Meghan Markle

Meghan Markle

"Görülüyor ki bir kadının hırslı olması bazıları için korkunç bir şey" diye sözlerine başlayan Markle "Şu anki kocamla flört etmeye başlayıncaya kadar 'hırslı' kelimesinin ardındaki olumsuz çağrışımları hissettiğim bir zaman olmadı. Açıkla görülüyor ki bazılarına göre bir kadın için "hırslı" olmak çok kötü bir şey. Bunun arkasındaki olumsuzluğu hissetmemek gerçekten zor" şeklinde konuştu.

Prens Harry ve eşi Meghan Markle

Prens Harry ve eşi Meghan Markle

ARCHİE YANGINDAN KIL PAYI KURTULMAYI BAŞARDI

Kapalı kapılar ardında çok acı çektiğini ifade eden Markle, podcast yayınında İngiliz kraliyet ailesine başka bir eleştiri daha getirdi. Eşi Prens Harry ile birlikte Güney Afrika turunda olduğu esnada oğlu Archie'nin yatak odasında çıkan bir yangından kıl payı kurtulduğunu öğrendiğini anlatan Markle, bu olayı öğrendikten hemen sonra resmi görevine devam etmek zorunda kaldığını ve bu durumu çok mantıksız bulduğunu dile getirdi.

Meghan Markle ve oğlu Archie

Meghan Markle ve oğlu Archie

"PRENSLE EVLİ OLMASAYDI ÜNLÜ OLMAYA ÇALIŞAN BİRİ OLACAKTI"

Markle'ın bu sözleri sosyal medyada büyük eleştirilere yol açarken Kraliyet Uzmanı Angela Levin bu ifadeleri "ikiyüzlülük" olarak nitelendirdi. "Meghan, eğer bir prensle evli olmasaydı, hala şöhreti bulmaya çalışan bir 'yıldızcık' olacaktı" diyen Levin "Oysa onlar zekice işler yapmışlar, zorlu bir çocukluğun üstesinden gelmişler. Oysa Meghan bir prens ile evlendi ve çok para harcadı" ifadeleriyle Markle'ı sert bir dille eleştirdi.

Prens Harry eşi Meghan Markle ve oğulları Archie

Prens Harry eşi Meghan Markle ve oğulları Archie

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Yasemin Sakallıoğlu'ndan ev kadını tiplemesi beğeni yağmuruna tutuldu!

96 yaşındaki Kraliçe II. Elizabeth'in yaşam sırrı ortaya çıktı! Her gün mutlaka yiyor...

İLİŞKİLİ HABER

96 yaşındaki Kraliçe II. Elizabeth'in yaşam sırrı ortaya çıktı! Her gün mutlaka yiyor...

BİR YORUM YAPIN 0