Bülent Ersoy'a Gaziantep'te altın kemer taktılar!

Bülent Ersoy'a, Gaziantepli ustalar tarafından üç ayda hazırlanan altın kemer hediye edildi.

Servet değerindeki takılarıyla sürekli gündeme gelen Bülent Ersoy, bu kez dudak uçuklatan bir hediye haberiyle gündeme geldi. Ersoy önceki gün Gaziantep'te bulunan bir güzellik salonunun açılışına katıldı. Güzellik merkezi sahibinin, Ersoy'a Gaziantepli ustaların el emeği ile yaklaşık üç ayda hazırlanan altın kemer hediye etmesi dikkat çekti.

Güzellik merkezinin 43'üncü şubesi olması münasebetiyle üzerinde 43 yakut yeşil taşın bulunduğu ve 70 yaşındaki sanatçının Ersoy'un bel ölçüsü alınarak yapılan kemerin değerinin yaklaşık dört milyon TL olduğu öğrenildi.

Teşkilat dizisi hakkında şoke eden iddia! Murat Yıldırım Teşkilat'a mı katıldı?

İLİŞKİLİ HABER

Teşkilat dizisi hakkında şoke eden iddia! Murat Yıldırım Teşkilat'a mı katıldı?

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0