Oğuzhan Koç'un düğününde Eser ve İbrahim'i nikah şahidi yapmaması kafaları karıştırdı

Demet Özdemir ile evlenen Oğuzhan Koç'un yakın arkadaşları Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’ı nikah şahidi yapmaması sosyal medya gündem oldu. Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak evlendiklerinde nikah şahidi olarak Oğuzhan’ı seçmişti. Oğuzhan ise Acun Ilıcalı’yı nikah şahidi yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç dünyaevine girdi. Ünlü çiftin düğündeki bir detay çok dikkat çekti. Birçok sosyal medya kullanıcısı o detayı paylaşarak, yorum yaptı. Özdemir'in gelinlikleri ve Koç'un ayakkabısından sonra düğündeki nikah şahitleri de olay oldu.

NİKAH ŞAHİDİ ACUN ILICALI OLDU

Nikahta Demet Özdemir'in nikah şahidi Çilek Kokusu, No309 ve Erkenci Kuş dizilerinin yapımcısı ve Gold Film'in sahibi Faruk Turgut olurken, Oğuzhan Koç'un şahidi ise Acun Ilıcalı olmuştu.

OĞUZHAN ESER VE İBRAHİM'İN NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ YAPMIŞTI

Koç'un 'Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan sonra '3 Adam' programıyla özdeşleştiği yakın arkadaşları olarak bilinen Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak'ı nikah şahidi yapmaması herkesi şoke etti. Eser Yenenler'in Berfu Yenenler'le evlendiği zaman çiftin nikah şahidi Oğuzhan Koç ile İbrahim Büyükak olmuştu.

NİKAH ŞAHİDİ DETAYI OLAY OLDU!

İbrahim Büyükak'ın Nurdan Beşen ile nikahında ise çiftin şahitleri Oğuzhan Koç ile Eser Yenenler olmuştu. Oğuzhan Koç'un yıllardır beraber olduğu ve nikah şahitliklerini yaptığı Eser Yenenler ile İbrahim Büyükak'ın nikah şahidi yapmaması ise birçok sosyal medya kullanıcısının dikkatini çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Keharwa ile dinleyenleri mest eden sanatçı sosyal medyada ilgi gördü!

Teşkilat dizisi hakkında şoke eden iddia! Murat Yıldırım Teşkilat'a mı katıldı?

İLİŞKİLİ HABER

Teşkilat dizisi hakkında şoke eden iddia! Murat Yıldırım Teşkilat'a mı katıldı?

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0