Murat Yıldırım ‘Teşkilat’ dizisi kadrosunda! İlk paylaşım geldi...

Çağlar Ertuğrul'un vedasının ardından Teşkilat dizisi için Murat Yıldırım ile yapılan görüşmelerde sona gelindi.

TRT1 ekranlarının ilgiyle takip edilen Teşkilat dizisi yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul'un sağlık sorunları ile veda ettiği Teşkilat'a kimin geleceği merak konusu olmuştu. 

Dizinin yeni sezonu için son olarak ani bir kararla final yapan Aziz dizisinin başrolü Murat Yıldırım ile görüşmeler başlamış ancak net bir sonuca ulaşılmamıştı.

MURAT YILDIRIM TEŞKİLAT KADROSUNDA!

Yaşanan yeni gelişme Yıldırım'ın hayranlarını sevindirdi. Ünlü oyuncu, dizi ile anlaşma sağladı. Yıldırım, partneri Deniz Baysal ile kamera karşısına geçip verdi. İkilinin verdiği pozun ardından transfer haberi duyuruldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

İzel-Çelik-Ercan konserinde büyük talihsizlik! Ünlü şarkıcı sahnede bayıldı

Naz Çağla Irmak'ın annesi Hülya Gülşen'den üzen haber! Beyin kanaması geçirdi

İLİŞKİLİ HABER

Naz Çağla Irmak'ın annesi Hülya Gülşen'den üzen haber! Beyin kanaması geçirdi

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0