Nilüfer'den TikTok isyanı: "İnsan bir takip eder"

Ünlü şarkıcı Nilüfer geçtiğimiz akşam üç yıldır uzak kaldığı sahnelere geri döndü. Ünlü şarkıcı çıktığı konserde herkesin ayakta alkışını kazandı. Konser sırasında TikTok takipçisinin az olduğunu ifade eden Nilüfer, isyan etti.

Üç yıl sonra Bursa'da konser veren Türkiye'nin en başarılı kadın seslerinden biri olan Nilüfer, konser alanında gülmekten kırdı geçirdi. Bursa Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Nilüfer, TikTok uygulamasında az takipçisinin olmasından yakındı. 

nilüfer

nilüfer

"9 EYLÜL İZMİR'İN KURTULUŞUNU..."

Özlenilen şarkıları dillendiren başarılı şarkıcı "Hep birlikte Cumhuriyet’imizi kutlayacağız, şarkılar söyleyeceğiz. Ayrıca bugün özel bir gün, 9 Eylül. İzmir’in dağlarında, tüm Türkiye’nin dağlarında çiçeklerin açtığı bir gün. O yüzden gurur duyuyoruz. Tüm şehitlerimizi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum" açıklamasında bulundu.

nilüfer

nilüfer

"İNSAN BİR TAKİP EDER!"

Konser sırasında aralarda dinleyicileriyle sohbet eden Nilüfer "Siz böyle açıyorsunuz ya telefonlarınızın ışıklarını konserde, ben tabi eskilere gittim jenerasyon farkı, biliyorum bunları, bilmiyorum sanmayın. Tabii TikTok hesabım bile var ama takipçim az. Öyle bir sıkıntı var. TikTok hesabı olan var mı” diye dinleyicilerine sordu. Bir dinleyicisinin ‘evet’ demesi üzerine "Peki beni takip ediyor musunuz? Dokuz bin takipçin mi var? Benden çok takipçin var, benden daha mı ünlüsün? 'Ta Uzak Yollarda’ şarkısını istemesini biliyorsun, insan bir takip eder" sözlerini kullanarak herkesi gülmekten kırdı geçirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Murat Boz'un yeğenine verdiği mini konser!

Burak Özçivit mutlu evliliğin sırrını verdi! "Saygılı ve sevgili oldukça..."

İLİŞKİLİ HABER

Burak Özçivit mutlu evliliğin sırrını verdi! "Saygılı ve sevgili oldukça..."

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0