Sinem Kobal'la evli olan Kenan İmirzalıoğlu'nun şartını duyanlar şok oldu!

Uzun zamandır herhangi bir dizi projesinde yer almayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, ekranlara dönmek için şartını açıkladı. Son olarak 2018 yılında Mehmet Bir Cihan Fatihi isimli projeyle izleyenlerin karşısına çıkan ünlü oyuncunun şartı sosyal medyaya damga vurdu.

"Ezel", "Karadayı" ve "Deli Yürek" gibi birbirinden başarılı yapımlarla gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, bir süredir ekranların fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in sunuculuğunu üstleniyor.

Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu

Uzun zamandır herhangi bir televizyon dizisinde rol almayan ünlü oyuncu, son olarak 2018 senesinde yayınlanan ve o döneme kadar yapılmış en büyük bütçeli dizi olarak karşımıza çıkan Mehmet Bir Cihan Fatihi isimli projede yer almıştı. Büyük beklentilerle başlanan proje, düşük reytingler nedeniyle ekranlara veda etmiş ve ünlü oyuncu dizilerden uzak durmaya karar vermişti. 

Kenan İmirzalıoğlu setlere dönmeye hazırlanıyor

Kenan İmirzalıoğlu setlere dönmeye hazırlanıyor

Oyunculuğa dönmek için sete çıkmaya değer bir proje olması gerektiğini düşünen İmirzalıoğlu, hayranlarına müjdeli haberi verdi. "Konuştuğumuz işler var ama şu an için net olan bir şey yok" diye sözlerine başlayan İmirzalıoğlu, "Özledim tabii ki, ama o özleme değecek bir buluşma olmalı, öyle bir proje olmalı ki, o hasrete değsin" şeklinde konuştu. Kendisi de hikaye yazmaya başlasa bile bu konuda ilerleyemediğini de itiraf eden İmirzalıoğlu'nu ikna edecek proje sabırsızlıkla bekleniyor.

Kenan İmirzalıoğlu oyunculuğa dönmek için şartını açıkladı

Kenan İmirzalıoğlu oyunculuğa dönmek için şartını açıkladı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Sinan Çalışkanoğlu'ndan yıllar sonra gelen itiraf gündem oldu!

BİR YORUM YAPIN 2

En büyük hayranı 2 ay önce

Bencede Kenan imirzalıoğlu'nu bir Osmanlı projesinde görmek çok güzel olur yakışır taçsız krala sabırsızlıkla bekliyorum lütfen yapsın çok özledik

Bir Dost 2 ay önce

Diriliş Ertuğrul, Kuruluş Osman dan sonra Yükseliş Fatih te görmek isteriz Kenan İmirzalıoğlu'nu. Yakışır.

Toplam 2 beğeni