Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı! Milyonlarca dolarlık harcamalar boşa gitti

Bir süredir Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile gözlerden uzakta birliktelik sürdüren Ebru Gündeş, kendisinden 19 yaş küçük olan Khoshnaw'dan evlenme teklifi almıştı. Gündemi sallayan evlenme teklifi sonrası ünlü şarkıcı ve Khoshnaw radikal bir karar alarak ayrıldı.

Geçtiğimiz haftalarda Kuzey Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw'dan Dubai'de evlilik teklifi alan Ebru Gündeş'in önümüzdeki yaz Khoshnaw ile nikah masasına oturacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Mayıs ayından bu yana mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasının yakın takibinde olan ünlü çiftten kötü haber geldi. 

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı

EBRU GÜNDEŞ VE RASSAN KHOSHNAW AYRILDI!

Müstakbel eşi için sık sık milyonlarca dolarlık harcamalar yapan Khoshnaw'ın Gündeş'in konser yoğunluğu nedeniyle ayrılma kararı aldığı ortaya çıktı. İlişkilerini sessiz sedasız noktalama kararı alan ünlü çiftin artık birbiriyle konuşmadığı öğrenildi. Ayrılığın ardından kötü günler geçiren ünlü sanatçının kızı Alara'yı da yanına alarak Dubai'deki evine gittiği söylenenler arasında yer alıyor. 

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş

DAHA ÖNCE NE OLDU?

Ebru Gündeş, önceki akşam hayranlarıyla bir araya geldi. Sevenlerine adeta müzikal bir şölen yaşatan ünlü şarkıcının 1.8 milyon dolar yani 33 milyon TL değerindeki yüzüğü gözlerden kaçmadı. Sahnede dans eden Gündeş'in dans sırasında ellerini ön planda tutması "Yüzüğü göstermeye çalışırken ben" şeklinde yorumlandı.

EBRU GÜNDEŞ EVLENİYOR!

Güçlü sesi ve kendine has yorumuyla büyük beğeni toplayan Ebru Gündeş, bir süredir özel hayatıyla gündeme geliyor. Kuzey Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile mayıs ayından beri birliktelik yaşayan ünlü şarkıcıdan müjdeli haber geldi.

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw

Ebru Gündeş'in hiçbir sahnesini kaçırmayan 28 yaşındaki Khoshnaw'ın Ebru Gündeş'e evlenme teklifi ettiği öğrenildi. Dubai'nin ünlü Burj El Arab binasındaki otelin son üç katında bulunan, geceliği 25 bin dolar olan kral dairesini kiralayan Khoshnaw, evlenme teklifi etmek için milyonları gözden çıkardı. 

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş

EVLENME TEKLİFİ İÇİN 2 MİLYON DOLARI GÖZDEN ÇIKARDI

Dubai'ye özel helikopterle getirdiği dünyaca ünlü İtalyan bir piyanistin de melodileriyle eşlik ettiği bir teklifte bulunan Khoshnaw, 1,8 milyon dolarlık tektaş yüzükle Ebru Gündeş'ten "Evet" yanıtını aldı. Gözyaşları içinde evlenme teklifini kabul eden Gündeş'in evlendikten sonra tamamen Dubai'ye yerleşeceği ortaya çıktı. Ayrıca Rassan Khoshnaw, Ebru Gündeş için birlikte yaşayacakları ev için de 15 milyon dolarlık harcama yapıyor. Zaman zaman Türkiye'ye gelecek olan ünlü şarkıcı müstakbel eşinin isteği üzerine yalnızca Cahide'de sahne alacak ve ekstra işlere gitmeyecek. 

Ebru Gündeş evleniyor

Ebru Gündeş evleniyor

İsmail Ege Şaşmaz duygulandırdı: Barış Akarsu ününü insanlara yardım etmek için kullanırdı!

İLİŞKİLİ HABER

İsmail Ege Şaşmaz duygulandırdı: Barış Akarsu ününü insanlara yardım etmek için kullanırdı!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 22

Vcd 2 ay önce

Herkesin içinden geçeni yazıyorum. OOOOOOH CANIMA DEYSİN. İNŞALLAH BARIŞMAZLAR

Mustafa 2 ay önce

İranlı rezadan bişey bulamadı şimdi de buna sarmış. Buda uyuşturucu kaçakçısı çıkmasa iyi

Mustafa 2 ay önce

Görgüsüz. Kırrooo.

antikor 2 ay önce

zamane kadinlari.. nerde para.. hemmmmen oraya.. aaaaninda.. baska yöne giderler.. hic belli olmuyor.. bakmissin iki ay sonra baskalarin kollarinda.. eee.. paradir bu para.. taparlar.. severler.. zamane kadinlari.. bakalim ahiretde ne yapacak bunlar..

Ben 2 ay önce

Arada 19 yaş farkı varmış. Müge bunu duymadan bittiği iyi olmuş.

Yorumların Tümünü Okuyun