Yıldız Tilbe'nin yeni imajı sosyal medyayı salladı!

Her hareketiyle gündem olan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin Instagram hesabından yaptığı son paylaşım çok konuşuldu. Farklı bir makyaj stiliyle kamera karşısına geçen Tilbe yine hayranlarını şaşırtmayı başardı.

"Delikanlım", "Vazgeçtim", "Haberin Olsun" ve "Sana Değer" gibi parçalarla adından söz ettiren şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Gündelik hayatından kareleri takipçilerinin beğenisine sunan ünlü şarkıcının son paylaşımı herkesi şaşırttı. 

Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe

Kendine has tarzı ve tavırlarıyla ön plana çıkan Tilbe, yeşil far ve kırmızı rujun ön planda olduğu bir makyaj yaptı. Makyaj konusunda elini korkak alıştırmayan ünlü şarkıcının yeni tarzı sosyal medyaya damga vurdu. Takipçileriyle yeni imajını paylaşan Tilbe'nin gönderisi kısa sürede binlerce yorum aldı. 

Yıldız Tilbe Instagram paylaşımı

Yıldız Tilbe Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Hadise sahnede yine ağladı! Bu sefer kamufle etmek için ışıkları kapattılar

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0