Diyarbakır'da Yavuz Bingöl konseri nefes kesti!

Usta sanatçı Yavuz Bingöl sevenleriyle Diyarbakır'da bir araya geldi. Diyarbakırlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Bingöl en sevilen şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçtiğimiz aylarda annesini kaybeden usta sanatçı Yavuz Bingöl Diyarbakır'da konser verdi. Sarı Gelin şarkısıyla bir döneme damga vuran usta isim uzun aradan sonra yeniden konserlerine başladı. 8-16 Ekim tarihleri arasında Diyarbakır’ın tüm tarihsel ve kültürel ihtişamıyla 2.000’den fazla sanatçı ve 600’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapacak Sur Kültür Yolu Festivali’nde açılışı Yavuz Bingöl yaptı.

DİYARBAKIR'DA YAVUZ BİNGÖL RÜZGARI

Milyonların izlemeye geldiği Yavuz Bingöl performansıyla herkesi büyüledi. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Bingöl 'Şafak Türküsü' ve 'Bu gala daşlı gala' şarkılarıyla herkesi coşturdu.

"DİYARBAKIR'IN GENÇLERİ"

O anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen Bingöl; Diyarbakır'ın gençleri… kadim Diyarbakır kültürünün Süleyman Nazif Celal Güzelses Cahit Sıtkı Sezai Karakoç’un topraklarından fışkıran, edebiyatın, türkülerin, şiirlerin çocukları inanılmaz bir gece yasattınız bizlere , birlikte değiştireceğiz dünyayı….selam sevgiler kardeşlerim

yavuz bingöl diyarbakır konseri

yavuz bingöl diyarbakır konseri

İlginin yoğun olduğu gecede sahneye çıkan Bingöl, yüzlerce hayranına sesiyle güzel anlar yaşattı. 

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

Karali 1 yıl önce

Gençler eğlenceye aç artık yani afrikadan sanatcı getirsen aynı kalabalık olur stress baskı büyük

Toplam 1 beğeni