Özge Özpirinçci'den bir ilk! Kızını paylaştı

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, dijital bir platformda yayınlanan "Yakamoz S-245" isimli dizi ile adından bahsettirmişti. Küçük bebeği Mercan'la hayatına devam eden Özpirinçci, kızını paylaşmamaya çalışıyordu. Bir ilki gerçekleştirerek geçtiğimiz gün kızını ilk kez paylaşıma sundu.

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, son olarak dijital bir platform için kamera karşısına geçip "Yakomoz S-245" isimli mini dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşarak adından bahsettirmişti. Daha çok ailesi ile ilgilenmeye çalışan Özpirinçci, geçtiğimiz yıl anne olmanın tadına vararak kızı Mercan ile ilgilenmeye başlamıştı.

özge özpirinçci ve burak yamantürk

özge özpirinçci ve burak yamantürk

İLK KEZ KIZINI PAYLAŞTI

Meslektaşı Burak Yamantürk ile mutlu evlilik hayatı süren Özpirinçci, 11 aylık bebeğini daha önce hiç paylaşmamış ve yüzünü göstermemişti. Şimdilerde ilk kez kızını paylaşan Özpirinçci, sosyal medya hesabından kızı Mercan'ı takipçilerine sundu.

özge özpirinçcinin kızı mercan yamantürk

özge özpirinçcinin kızı mercan yamantürk

AKREP BURCU OLMAMASI İÇİN DUA ETMİŞTİ!

Şu sıralar ailesiyle Bodrum'da tatil yapan Özpirinçci, kızının yüzünü kısmen gösterdiği bir fotoğrafı yayınladı. Özge Özpirinçci, bebeğinin Akrep Burcu olmaması için dua ettiğini söylemiş, "Akrep burcunun karanlık yerleri çok. Kızım Yay olsun istiyorum" demişti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Gülçin Ergül de akıma uydu! Yeni yaşını bakın nasıl kutladı

HBO Max büyük pot kırdı! The Last of Us dizisinin yayın tarihi yanlışlıkla açıkladı

İLİŞKİLİ HABER

HBO Max büyük pot kırdı! The Last of Us dizisinin yayın tarihi yanlışlıkla açıkladı

BİR YORUM YAPIN 0