Emrah'tan simit ayranlı uyarı! "Şöhret sizi.."

Ünlü şarkıcı Emrah, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda alışveriş turunda görüntülendi. Kariyerinin kırkıncı sanat yılı içinde olan ünlü şarkıcı, yeni projelerle geri dönebileceğini söylerken meslektaşlarını da şöhret konusunda manidar bir şekilde uyardı.

2014 yılında nikah masasına oturduğu eski eşi Sibel Kirer ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran ünlü şarkıcı Emrah'ın çocuklarının velayetinin anneleri Sibel Kirer'e verildiği belirtilişti. Kariyerinin kırkıncı sanat yılının içinde olan 51 yaşındaki şarkıcı, Nişantaşı'nda alışveriş yaparken objektiflere yakalandı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Emrah meslektaşlarına şöhret konusunda uyarılar yaptı.

Şarkıcı Emrah nişantaşında objektiflere yakalandı

Şarkıcı Emrah nişantaşında objektiflere yakalandı

"MÜZİKTEN HİÇBİR ZAMAN KOPMADIM"

Nişantaşı'ndaki AVM'de objektiflere yakalanan Emrah bazı açıklamalarda bulundu. Yakın zamanda yeni projelerle döneceğini söyleyen ünlü şarkıcı "Ben müzikten hiçbir zaman kopmadım ki. Yaptığım işler ortada. Müzikten kopulmaz, bırakamazsınız yani" ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Emrah

Şarkıcı Emrah

HER ZAMAN HALKIN İÇİNDE OLDUĞUNU SÖYLEDİ!

Şöhretin kendisini yönetmesine hiçbir zaman izin vermediğini ve kariyeri boyuncu her zaman halkın içinde olduğunu dile getiren şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

"Ben işlerim ve projelerimle gündemde olmayı tercih ediyorum. 'Siz susun, işiniz konuşsun derim' ben" 

Şarkıcı Emrah

Şarkıcı Emrah

EmrahİLİŞKİLİ HABEREmrah'ı çileden çıkartan reklam! Soluğu mahkemede aldı

"SİMİT VE AYRAN ALIR HEM YÜRÜR HEM YERİM"

Şarkıcıların son dönemlerde sokaklarda korumaları ile gezmelerine yorum yapan şarkıcı, meslektaşlarını şöhreti iyi yönetmeleri konusunda şu sözlerle uyardı: "Ben insan içinde olmayı seviyorum, onlarla sohbet etmeyi, merhaba demeyi severim. Örneğin simitçiden simit ve ayran alır hem yürür hem yerim. Tabii korumayla gezilecek yer var gezilmeyecek yer var. Bir konser ya da programınız olur gerektiğinde kullanılır. Öbür türlü şöyle bir şey vardır. 'Şöhret mi sizi idare ediyor, siz mi şöhreti idare ediyorsunuz?' durumu ortaya çıkar. Orada ince bir çizgi var. Kimin sizi idare ettiği önemli. Şöhret sizi idare ederse aynaya baktığınız zaman kendinizi farklı görürsünüz. Parayı yönetmek de öyledir."

Şarkıcı Emrah açıklamaları

Şarkıcı Emrah açıklamaları

"SEVDİĞİM MESLEĞİ YAPIYORUM"

Kariyerinin kırkıncı yılında olduğunu da ekleyen ünlü şarkıcı müzik mi daha zor yoksa oyunculuk mu sorusuna ise "Hiçbir iş kolay değil. Benim kırkıncı yılım, kırk yıldır sevdiğim bir mesleği yapıyorum. Bir daha dünyaya gelsem yine aynı işi yapmayı isterim. Müzik bir sevdadır, aşktır, oyunculuk da öyle" ifadeleriyle cevap verdi.

Şarkıcı Emrah

Şarkıcı Emrah
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Yasak Elma setine sürpriz ziyaret! "Orijinal kadro geldi..."

ETİKETLER

İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0