İlber Ortaylı'dan korkutan haber! Korana olmuştu açıklama gecikmedi

Akademisyen İlber Ortaylı'dan korkutan haber geldi. Dün yapılan yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtildi. Sağlık durumu okurları tarafından merak edilen tarihçiden açıklama gecikmedi.

Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın Osmaniye Belediyesi 6. Kitap Fuarı'nın 'Onur Konuğu'  olduğu ve dün yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığı söylendi. Bu nedenle Osmaniye programını bir hafta sonraya ertelendiği duyuruldu. Okurlarını üzen bu habere ünlü Prof. Dr. İlber Ortaylı'dan cevap gecikmedi.

OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI!

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, "Hocamız İlber Ortaylı’ya çok geçmiş olsun. Kendisi onur konuğumuz olarak gelecekti ancak rahatsızlığı nedeniyle programını 1 hafta ertelemek zorunda kaldık. Saygıdeğer hocamıza Allah’tan sağlık, sıhhat diliyorum" dedi.

Ortaylı sosyal medyadan açıklamada bulundu. Sevenlerine sağlık durumunun iyi olduğunu, dinlenmesi gerektiğini söyledi. 

Ortaylı'nın sevenlerine ilettiği paylaşım;

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO; 

Yalı Çapkını'nın Seyran'ı ve Ferit'i ile ilgili şaşırtan detay! İkili yine aynı dizide...

Mustafa Sandal ortalığı karıştırdı: 30 yıldır bu sektördeyim ben yemem, halk da yemiyor!

İLİŞKİLİ HABER

Mustafa Sandal ortalığı karıştırdı: 30 yıldır bu sektördeyim ben yemem, halk da yemiyor!
Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0