Hande Soral'ın oğluyla fotoğrafına ilk yorum eşi İsmail Demirci'den geldi!

2017 yılında oyuncu İsmail Demirci ile dünya evine giren güzel oyuncu Hande Soral mayıs ayında oğlunu kucağına almıştı. Sosyal medyada paylaşımları ilgi gören oyunculardan olan Soral oğlu Ali ile yeni bir paylaşım yaptı. O paylaşımı büyük ilgi gören Soral'a ilk yorum ise eşi İsmail Demirci'den geldi. İşte o yorum...

2017 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncular Hande Soral ile İsmail Demirci geçtiğimiz Mayıs ayında oğulları Ali'yi kucaklarına almanın sevincini yaşadılar. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunan Hande Soral'ın paylaşımları da büyük ilgi görüyor. Bu ilgi gören paylaşımlara bir yenisini ekleyen başarılı oyuncunun oğluyla olan paylaşımına da yorum üzerine yorum yağdı. Bu paylaşıma ilk yorum ise oyuncunun eşi İsmail Demirci'den geldi.

Hande Soral ve İsmail Demirci oğullarıyla

Hande Soral ve İsmail Demirci oğullarıyla

"SAÇLARI BANA BENZİYOR"

Oğlu ile birlikte çekildiği mutlu kareyi takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncuya yorumlar da gecikmedi. Eşi ile oğlunun bu karesine ilk yorum İsmail Demirci'den geldi. İsmail Demirci "Saç rengi bana benziyor" ifadelerini kullanarak esprili bir yorumda bulundu.

Hande Soral paylaşımı

Hande Soral paylaşımı

İsmail Demirci'nin bu yorumuna, Hande Soral'ın kardeşi Bedirhan Soral'dan "Ayakkabıları bana benziyor" yorumuyla esprili bir karşılık geldi. Paylaşıma aynı zamanda ünlü oyuncunun takipçileri ve dostlarında güzel yorumlar da gecikmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

"Sipsecmel"in kızının pankek ile imtihanı! Sosyal medya fenomeni o anları paylaştı...

Fatih Terim'in kızından yerinde çıkış! Sosyal medyadan olay yorum

İLİŞKİLİ HABER

Fatih Terim'in kızından yerinde çıkış! Sosyal medyadan olay yorum
Adriana Lima Katar'a gitti! Brezilya tribünündeki Adriana Lima'nın son hali şoke etti

İLİŞKİLİ HABER

Adriana Lima Katar'a gitti! Brezilya tribünündeki Adriana Lima'nın son hali şoke etti

ETİKETLER

İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0