Güzin Çorağan hayatını kaybetti! Bizimkiler'in Almancı Ulviye'sinin son görüntüsü ortaya çıktı

Bizimkiler dizisinde Almancı Davut Usta'nın eşi Ulviye karakterine hayat veren tiyatro ve sinema oyuncusu Güzin Çorağan vefat etti.

TRT'nin doksanlı yıllara damga vuran dizisi Bizimkiler'de canlandırdığı Ulrike/Ulviye rolüyle geniş kitlelerin tanıdığı Güzin Çorağan 79 yaşında hayatını kaybetti.

ACI HABERİ ZAFER ALGÖZ VERDİ

Acı haberi oyuncu Zafer Algöz sosyal medya hesabından duyurdu. Algöz, "Güzin Çorağan'ı kaybettik arkadaşlar. Allah rahmet eylesin" dedi.

Türk televizyonlarının efsane dizisi Bizimkiler'de oynadığı Almancı / Gurbetçi Ulviye karakteri ile hafızalara kazınan Güzin Çorağan'ın vefat haberini, usta aktör Zafer Algöz vermişti. Güzin Çorağan'ın vefat etmeden önceki son görüntülerini, kendisi gibi oyuncu olan eşi Tayfun Çorağan paylaştı.

"Bizimkiler" dizisinde 'Almancı Davut'un eşi rolüyle özdeşleşen Güzin Çorağan 79 yaşındaydı. Balıkesir'de defnedilen oyuncunun son görüntülerinde, köpeklerini sevdiği görülüyor.

İşte Bizimkiler'in Almancı Ulviye'si Güzin Çorağan'ın ölmeden önceki son görüntüleri:

 

İbrahim Tatlıses'in yaşadığı ve övünç duyduğu mağara müze oluyor!

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Tatlıses'in yaşadığı ve övünç duyduğu mağara müze oluyor!

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0